سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۵:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ آذر ۱۳۹۲در ۱:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 182 بازدید کد خبر:17510 چاپ خبر

ارائه ۲ سبد کالایی به مردم در بهمن و اسفند/ اعتبار و کالا تأمین شده است

0

فارس نوشت : معاون نظارت راهبردی ریاست جمهوری گفت: دو سبد کالایی برای بهمن و اسفندماه به همراه اعتبارات و کالاهای آن تأمین شده است که پرداخت خواهد شد. محمدباقر نوبخت معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه لایحه بودجه 93 کشور به موقع تقدیم مجلس خواهد شد، اظهار داشت: این لایحه در دستور کار […]

index

فارس نوشت :
معاون نظارت راهبردی ریاست جمهوری گفت: دو سبد کالایی برای بهمن و اسفندماه به همراه اعتبارات و کالاهای آن تأمین شده است که پرداخت خواهد شد.

محمدباقر نوبخت معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه لایحه بودجه 93 کشور به موقع تقدیم مجلس خواهد شد، اظهار داشت: این لایحه در دستور کار هیئت وزیران قرار دارد و امیدواریم با تلاش‌هایی که در حال انجام است، این لایحه به موقع تقدیم مجلس شود و از حساسیت خبرنگاران در این راستا برای اطلاع‌رسانی و پوشش به موقع تشکر و تقدیر می‌کنم.

معاون رئیس جمهور  مبنی بر این که چه زمانی دو سبد کالایی گفته شده از سوی رئیس جمهور به مردم ارائه می‌شود، اظهار داشت: اعتبارات این موضوع از محل بودجه‌ای پیش‌بینی و تأمین شده و همچنین برای تأمین کالاهای مورد نیاز با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدامات لازم صورت گرفته و مشکلی در این راستا وجود ندارد و امیدواریم در زمان پیش‌بینی شده، یعنی بهمن‌ماه و اسفند این دو سبد کالا به مردم تقدیم شود.

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط