سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۰:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۷ آذر ۱۳۹۲در ۶:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 379 بازدید کد خبر:17481 چاپ خبر

هرمز نصیری از شهرداری ازنا انصراف داد/ تشکر از شورای شهر ازنا

0

هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد و شهردار منتخب شورای شهر ازنا از انصراف خود برای شهرداری این شهر خبر داد. هرمز نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ضمن تشکر از شورای شهر و مردم شهر ازنا به خاطر حسن اعتمادی که به بنده داشتند انصراف خود را از شهرداری این شهر اعلام […]

IMG13595507

هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد و شهردار منتخب شورای شهر ازنا از انصراف خود برای شهرداری این شهر خبر داد.

هرمز نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ضمن تشکر از شورای شهر و مردم شهر ازنا به خاطر حسن اعتمادی که به بنده داشتند انصراف خود را از شهرداری این شهر اعلام می کنم.

وی بدون اشاره به دلایل انصراف خود بیان داشت: بنا به دلایلی توفیق خدمتگزاری به مردم خوب ازنا را نداشتم که جا دارد از ریاست و اعضای شورای شهر ازنا به خاطر اعتمادی که به بنده کردند تشکر داشته باشم.

بنابر این گزارش در جلسه شورای اسلامی شهر ازنا که عصر چهارشنبه با حضور همه اعضا برگزار شده بود پس از بحث و بیان دیدگاه ها، از میان 6 گزینه نهایی، هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید ازنا انتخاب شد که وی ظهر امروز پنج شنبه از انصراف خود خبر داد.

هرمز نصیری پیش از این شهردار شهرهای خرم آباد و کوهدشت بوده و در سال 91 به عنوان شهردار نمونه کشور برگزیده شد.

پیش از این شورای شهر ازنا هادی امانی را در 26 شهریور ماه سال جاری به عنوان شهردار منتخب برگزیده بود که به علت عدم احراز شرایط وی در کمیته انطباق، به دنبال معرفی گزینه جدید رفتند.

 

 

 

برچسب‌ها ,

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط