سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۸:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ آذر ۱۳۹۲در ۹:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,605 بازدید کد خبر:17468 چاپ خبر

شهردار سابق خرم آباد راهی ازنا شد/”هرمز نصیری” گزینه منتخب شورای شهر ازنا

0

  شورای اسلامی شهر ازنا هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید این شهر انتخاب کرد.  در جلسه شورای اسلامی شهر ازنا که عصر امروز چهارشنبه با حضور همه اعضا برگزار شد ، پس از بحث و بیان دیدگاه ها، از میان 6 گزینه نهایی، هرمز نصیری شهردار سابق خرم […]

avlftokzal0647

 

شورای اسلامی شهر ازنا هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید این شهر انتخاب کرد.

 در جلسه شورای اسلامی شهر ازنا که عصر امروز چهارشنبه با حضور همه اعضا برگزار شد ، پس از بحث و بیان دیدگاه ها، از میان 6 گزینه نهایی، هرمز نصیری شهردار سابق خرم آباد را به عنوان شهردار منتخب جدید ازنا انتخاب شد.

غلامرضا نجفی عضو شورای اسلامی شهر ازنا در گفتگو با مهر با بیان اینکه برای انتخاب شهردار بیش از 20 گزینه از آغاز فعالیت شورای چهارم بررسی شده است افزود: بیش از 100 ساعت بحث و تبادل نظر برای انتخاب شهردار ازنا صرف شده است.

وی پرهیز از تصمیم گیری احساسی و توجه به شایسته سالاری را از مهمترین ملاک های اعضای شورا برای انتخاب شهردار عنوان کرد و افزود: تعامل سازنده با شورای شهر یکی دیگر از شاخصه های انتخاب شهردار است.

بنابراین گزارش شورای شهر ازنا پیش از این هادی امانی را در 26 شهریور ماه سال جاری به عنوان شهردار منتخب برگزیده بود که به علت عدم احراز شرایط وی در کمیته انطباق، هرمز نصیری را به عنوان شهردار انتخاب کرد.

هرمز نصیری پیش از این شهردار شهرهای خرم آباد و کوهدشت بوده و در سال 91 به عنوان شهردار نمونه کشور برگزیده شد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط