سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۲:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ آذر ۱۳۹۲در ۱۲:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 304 بازدید کد خبر:17451 چاپ خبر

نعمت‎پور: هفته آینده کشتی می‎گیرم

0

قهرمان جهان در وزن ۸۴ کیلوگرم کشتی فرنگی، از رفع کامل مصدومیتش خبر داد. به گزارش لکنا و به نقل از ایسنای لرستان، طالب نعمت‎پور با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه دیگر مشکلی ندارم و از هفته آینده می‎توانم کشتی بگیرم و روی تشک بروم. در این مدت تمرین‎های بدنسازی را انجام داده‎ام و از […]

106460

قهرمان جهان در وزن ۸۴ کیلوگرم کشتی فرنگی، از رفع کامل مصدومیتش خبر داد.

به گزارش لکنا و به نقل از ایسنای لرستان، طالب نعمت‎پور با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه دیگر مشکلی ندارم و از هفته آینده می‎توانم کشتی بگیرم و روی تشک بروم. در این مدت تمرین‎های بدنسازی را انجام داده‎ام و از لحاظ آمادگی بدنی در شرایط خوبی به‎سر می‎برم.

وی ادامه داد: اردوی تیم‎ملی از ۲۰ آبان‎ماه شروع می‎شود و با تمام قدرت در این اردو شرکت می‎کنم تا در پیکارهای پیش‎رو تیم‎ملی را همراهی کنم.

این کشتی‎گیر لرستانی در مورد لیگ کشتی فرنگی، اظهار کرد: خبر ندارم این لیگ برگزار می‎شود یا نه اما چیزی که مبرهن است اگر لیگ برگزار نشود به فرنگی‎کاران ظلم خواهد شد و واقعاً حیف است با این موفقیت‎ها و افتخارآفرینی‎های کشتی فرنگی ایران، لیگ این رشته برگزار نشود.

نعمت‎پور در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر این‎که واحد مسکن مهر که استاندار لرستان به وی اهدا کرده را تحویل گرفته است؟ گفت: فقط در حدی است که اعلام کرده‎اند و هنوز آن را تحویل نگرفته‎ام.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط