سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۸:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ آذر ۱۳۹۲در ۸:۲۸ ق.ظ تعداد بازدید: 517 بازدید کد خبر:17365 چاپ خبر

قطع سخنرانی مرعشی توسط يك معلم، در همايش تآملي بر راهكارهاي توسعه در كوهدشت

0

عصر ديروز 4 آذر 92 نشست راهکارهای توسعه در شهرستان کوهدشت با حضور سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران و مشاور رئیس جمهور، مسئولين محلي، فرج مؤمني، علي تيموري و گروهي از فعالان سياسي و فرهنگي كوهدشت برگزار شد.

63

 

به گزارش اختصاصي لكنا ؛ پس از مذاکرات ژنو ،عصر ديروز 4 آذر 92 نشست راهکارهای توسعه در شهرستان کوهدشت با حضور سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران و مشاور رئیس جمهور، مسئولين محلي، فرج مؤمني، علي تيموري و گروهي از فعالان سياسي و فرهنگي كوهدشت در محل مجتمع فرهنگي و هنري اميد اين شهرستان برگزار شد.

این نشست در پی محرومیت های مداوم شهرستان کوهدشت در دولت های گذشته  برگزار شد.

در این نشست که با عنوان راهکارهای توسعه ترتیب داده شده بود، فریاد مظلومیت، بیکاری، فقر و محرومیت شهرستان کوهدشت با تمام ظرفیت های فرهنگی، ادبی، هنری، ورزشی به چشم می خورد.

هنگامی که مهندس مرعشی از فعالان اقتصادی و سیاسی در هنگام ارائه ی راهکارهای توسعه بود، یکی از شهروندان با فریادی که برآمده از دردهای در گلو بود؛ سخنان مهندس مرعشی را برای لحظاتی قطع کرد.

این شهروند که خودش را معلم خطاب کرد، رو به مهندس مرعشی و جمعیت گفت: من معلم هستم. مادرم الان در بیمارستان بستری می باشد. هزینه ی زيرميزي عمل او! چند میلیون تومان بود. مادرم تحت پوشش من است. من به دلیل مشکل زيرميزي پزشكان، چند ميليون تومان نزول كرده و داده ام تا مادرم را عمل كنند.

این مرد، نشانه ای بسیار کوچک از دردهای شهرستان کوهدشت می باشد؛ شهری که نیروی انسانی و تحصیل کرده ی آن از میانگین جمعیت کشوری بالاتر است؛ شهری که منابع طبیعی آن و دشت های فراخ و وسیعش از غنی ترین و استثایی ترین خاک های ایران می باشد؛ شهری که معادن غنی ای دارد و هنوز مورد اکتشاف و بهره برداری قرار نگرفته است؛ شهری که جاذبه های تاریخی و طبیعی اش، چشم انداز روشنی از صنعت تورسیم را می تواند به ایران و جهانیان نشان بدهد؛ شهری که مطبوعاتش جزو موفق ترین مطبوعات استان لرستان و غرب کشور می باشد؛ اما در نهایت آنچه در دولت های گذشته تاکنون نصیب کوهدشت شده است، آمار بالای بیکاری، فقر، طلاق، خودسوزی است و هزاران دردی که مردم این سرزمین را بی نصیب از توسعه کرده است.

از نکات قابل توجه این نشست می توان به حضور گسترده ی مسؤولان و اقشار مختلف شهرستان کوهدشت، حضور چهره ها و فعالان سیاسی اصلاح طلب، عدم حضور بانوان و تأخیر یک ساعته ی نشست در مراسم آغازین آن اشاره کرد.


عكس از: هوميان نيوز

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط