سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۶:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ آذر ۱۳۹۲در ۷:۱۳ ب.ظ تعداد بازدید: 327 بازدید کد خبر:17362 چاپ خبر

رسیدگی به اتهامات احمدی نژاد فردا در شعبه 76 دادگاه کیفری / حضور وکیل بدون متهم ممکن نیست

0

    مدیرکل کارشناسی نظارت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بحث تشکیل وزارت ورزش و جوانان دو اتهام متوجه احمدی نژاد است، اول تاخیر در تشکیل این وزارتخانه و دوم تاخیر در معرفی وزیر است که بارها رئیس مجلس شورای اسلامی و معاونت نظارت مجلس در این خصوص به رئیس جمهور سابق تاکید کردند.   […]

IMG09303956
 
 
مدیرکل کارشناسی نظارت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بحث تشکیل وزارت ورزش و جوانان دو اتهام متوجه احمدی نژاد است، اول تاخیر در تشکیل این وزارتخانه و دوم تاخیر در معرفی وزیر است که بارها رئیس مجلس شورای اسلامی و معاونت نظارت مجلس در این خصوص به رئیس جمهور سابق تاکید کردند.
 

مجتبی ملک افضلی، مدیرکل امور کارشناسی نظارت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با بیان اینکه جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان فردا ساعت 10 صبح در شعبه 76 کیفری استان تهران برگزار می شود، گفت: از طرف ریاست مجلس شورای اسلامی دو نفر به عنوان نماینده حقوقی و یک نفر هم از طرف کمیسیون اصل 90 در جلسه دادگاه شرکت خواهند کرد.

وی گفت: سه تخلف دولت در زمینه "عدم تشکیل به موقع وزارت ورزش و جوانان و معرفی وزیر مربوطه در اجرای فرایند ادغام وزارتخانه‌ها"، "عدم ارائه اساسنامه شرکت ملّی نفت" و "عدم تخصیص بودجه ارزی مترو" است.

ملک افضلی اظهار داشت: در بحث تشکیل وزارت ورزش و جوانان دو اتهام متوجه احمدی نژاد است، اول تاخیر در تشکیل این وزارتخانه و دوم تاخیر در معرفی وزیر است که بارها رئیس مجلس شورای اسلامی و معاونت نظارت مجلس در این خصوص به رئیس جمهور سابق تاکید کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور شخص احمدی نژاد در جلسه فردا الزامی است، گفت: در مرحله تحقیقات مقدماتی متهم باید حتما حضور داشته باشد.

مدیرکل امور کارشناسی نظارت مجلس خاطر نشان کرد: برابر آئین دادرسی کیفری امکان حضور وکیل متهم بدون حضور متهم در دادگاه نیست و حتما باید احمدی نژاد حضور داشته باشد که در غیر این صورت جلسه برگزار نخواهد شد.

 

 

 

برچسب‌ها ,

دیدگاه

  1. آن مرد نيامد. آن مرد با بگم بگم نيامد. آن مرد با پرونده ي مفا سد اقتصادي براي افشا گري هم نيا مد . آن مرد دوست درجه يك اسراييل با پرونده ي انكار هولوكاست هم نيامد. آن مرد عاشق تحريم نيز نيا مد . معجزه ي هزا ره ي سوم حضور در داد گاه را دون شان خود دانست و نيا مد . با اين همه اي كا ش مي آمد و پته ي بعضي از يقه سفيدان روسياه را روي آب مي ريخت . اي كاش مي آمد وفيلمي با خودش مي آورد ويك گوشه ي تا ريك از زد و بند اربابان زر و زور و تزوير را نشان مي داد. اي كاش مي آمد و به صورت مستند با پرونده ها و اسنادي كه در اختيار داشت روي بعضي را براي چند ثانيه هم كه شده كم مي كرد . ولي اگر مي آمد هم بي خود بود مي دوني چرا چون دادگاه غيرعلني بود .ممكن بود براي بعضي گرون تموم شه و امنيت ملي به خطر بيفته يعني همون تشويش اذهان عمومي وتوطئه عليه امنيت ملي .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط