سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۷:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ آذر ۱۳۹۲در ۹:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 331 بازدید کد خبر:17350 چاپ خبر

(تصاویر) استقبال مردمی از تیم مذاکره‌کننده

0

جمعی از مردم به ویژه جوانان و دانشجویان دیشب در مقابل پاویون دولت فرودگاه مهرآباد تهران، برای استقبال از تیم مذاکره کننده هسته ای در مذاکره با گروه 1+5 تجمع کردند.  حاضران در این مراسم با در دست داشتن، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و شاخه های گل به استقبال تیم مذاکره کننده هسته ای […]

جمعی از مردم به ویژه جوانان و دانشجویان دیشب در مقابل پاویون دولت فرودگاه مهرآباد تهران، برای استقبال از تیم مذاکره کننده هسته ای در مذاکره با گروه 1+5 تجمع کردند.

 حاضران در این مراسم با در دست داشتن، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و شاخه های گل به استقبال تیم مذاکره کننده هسته ای به سرپرستی دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه رفتند.

« دکتر ظریف به اندازه هشت سال از تو متشکریم»، « نه جنگ، نه تحریم ، نه تسلیم ، نه توهین» ، « صلی علی محمد سفیر صلح خوش آمد»، « صل علی محمد یار مصدق آمد»، از جمله شعارهای شرکت کنندگان در این مراسم بود.

گزیده عکس های امیر خلوصی عکاس ایسنا، سید حسن موسوی عکاس فارس، امین جلالی عکاس ایرنا و محمد علی مریزاد عکاس تسنیم از این مراسم را در زیر می بینید.
 
 
 
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
 
 
 
 
 
 

دیدگاه

  1. درود بر آقای اسماعیل شهبازی بزرگ مرد سیاسی کوهدشت که با شعار “تا ظریف ها زنده اند ایران زنده است” به استقبال دکتر ظریف رفته اند.
    شعار ایشون سر تیتر همه ی خبرگزاری ها و اکثر روزنامه های داخلی و خارجی شد…
    امیدوارم مردان متفکر کوهدشتی همیشه به این بلوغ سیاسی در هر کجای دنیا دست پیدا کنند…

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط