سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۱:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۲در ۵:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 276 بازدید کد خبر:17189 چاپ خبر

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: اقدام مثبتی هنوز از سوی دولت جدید دیده نشده است

0

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در سه ماه گذشته هنوز اقدام مثبتی از سوی دولت دیده نشده است درحالی که این مدت، زمان اندکی نبوده است.

ImageThumb21-399x300

 

به گزارش لکنا به نقل از سفیرافلاک، الهیار ملکشاهی  رئیس کمیسیون قضایی و نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: قرار است رئیس جمهور در 100 روز اول کاری خود گزارش مفصلی از وضعیت مردم و اقدامات انجام شده در این مدت زمان  به مردم ارائه دهد که با وجود گذشت بیش از 100 روز هنوز این اقدام صورت نگرفته است.

 وی افزود: وزارت اقتصاد هنوز برنامه مشخصی در جهت حل مشکلات مردم ارائه نکرده است که این وضعیت نگران کننده است.

  رئیس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به مشکلات کشور افزود: در حال حاضر بیشترین مشکل کشور در بحث اقتصاد و ایجاد اشتغال است؛ باید با برنامه ریزی مناسب مشکلات را در داخل کشور حل کرد  و نباید مشکلات داخل را گره زد.

 نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی نیز گفت: نباید انتظار داشت با یک توافق بین المللی مشکلات حل می شود. راه حل مشکلات اقتصادی طبق گفته مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی است. با برنامه ریزی و سرمایه گذاری درست می توان حوزه اقتصاد و بخش کشاورزی را رونق داد.

به گفته ملکشاهی در سه الی چهار ماه گذشته هنوز اقدام مثبتی از سوی دولت دیده نشده است در حالی که این مدت،  زمان اندکی نبوده است.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ما در انتخابات ریاست جمهوری ,رای مان را از شما پس گرفتیم و به شما /نه /گفتیم پس در مقابل رای مردم موضع نگیر و کارشکنی نکن

    [پاسخ]

  2. جناب آقای ملکشاهی وعده و وعیدهای انتخاباتی خودت که دو سال از می گذرد چی شد؟ انصافت صد روز که چیزی نیست

    [پاسخ]

  3. اقاي ملكشاهي بيشترين خدمت رو به بچه هاي اصلاح طلب كرد مگه 80 درصد اصلاح طلبان در دوره اصول گرايي محمود احمدي نزاد پست نگرفتند.در اين دوران بي پولي مگه جاده كوهدشت وخرم آباد متوقف شده.ما لياقتمون همون آقايان…

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط