سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۱:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ آبان ۱۳۹۲در ۹:۴۳ ب.ظ تعداد بازدید: 282 بازدید کد خبر:17074 چاپ خبر

کشف و ضبط 7 دستگاه فلزیاب در شهرستان کوهدشت

0

به گزارش لکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان ، سید قاسم قربانی از کشف و ضبط 7 دستگاه فلزیاب در شهرستان کوهدشت خبر داد. مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان افزود: 11 فقره پرونده قضایی در خصوص متعرضین به […]

images

به گزارش لکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان ، سید قاسم قربانی از کشف و ضبط 7 دستگاه فلزیاب در شهرستان کوهدشت خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان افزود: 11 فقره پرونده قضایی در خصوص متعرضین به آثار فرهنگی-تاریخی تشکیل شده است.

قربانی افزود:در این راستا  7 دستگاه فلزیاب کشف و ضبط شده و تعداد 35 نفر نیز در این رابطه دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شده اند.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوهدشت نیز از برخی اقدامات انجام شده در حوزه میراث فرهنگی از سال گذشته تاکنون خبر داد.

اسماعیل امرائی در این رابطه گفت: خرید قسمت اعظمی از حریم تپه باستانی چغابل رومشگان ، گمانه زنی و تعیین حریم تپه باستانی چیا سرخ بخش مرکزی شهرستان کوهدشت ، گمانه زنی و تعیین حریم تپه باستانی چغاپهن کوهنانی و یک فصل کاوش در محوطه باستانی برز قباله و همچنین قلعه گوری رماوند در بخش کوهنانی از جمله این اقدامات می باشد.

  آقای امرایی در پایان افزود: در حوزه گردشگری نیز ساخت سرویس بهداشتی در منطقه نمونه گردشگری تنگ شیرز ، ساخت سرویس بهداشتی در ورودی شهرستان کوهدشت و ایجاد کمپ گردشگری در بخش درب گنبد از اقدامات این شهرستان بوده است.

 

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط