سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۴:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ آبان ۱۳۹۲در ۱:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 217 بازدید کد خبر:17041 چاپ خبر

استاندار: سهم لرستان از اعتبارات ملی مناسب نبوده است

0

  استاندار لرستان گفت: سهم لرستان از اعتبارات ملی در سال‎های گذشته مناسب نبوده است. به گزارش ایسنا، هوشنگ بازوند در دومین جلسه ستاد پیگیری اعتبارات ملی و استانی ضمن برشمردن جایگاه و نقش افزایش اعتبارات ملی در رشد و تعالی استان تاکید کرد: سهم استان از اعتبارات ملی در سال‎های گذشته از روند مناسبی […]

80864332-5029712

 

استاندار لرستان گفت: سهم لرستان از اعتبارات ملی در سال‎های گذشته مناسب نبوده است.

به گزارش ایسنا، هوشنگ بازوند در دومین جلسه ستاد پیگیری اعتبارات ملی و استانی ضمن برشمردن جایگاه و نقش افزایش اعتبارات ملی در رشد و تعالی استان تاکید کرد: سهم استان از اعتبارات ملی در سال‎های گذشته از روند مناسبی برخوردار نبوده و همیشه رقمی معادل2.1 تا 4.1 درصد از میانگین کشوری را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: با توجه به شاخصه‎های محرومیت استان، این میزان سهم از ردیف‎های اعتبارات ملی و بودجه عمومی دولت، زیبنده استانی که بالاترین رقم بیکاری کشور را در سال‎های اخیر داراست، نمی‎باشد.

مهندس بازوند در ادامه با برشمردن راهکارهایی در زمینه افزایش اعتبارات ملی از کلیه مدیران دستگاه‎های اجرایی درخواست کرد تا قبل از تنظیم لایحه بوده سال 93 نهایت تلاش خود را جهت تعامل با وزارتخانه‎های ذیربط و به منظور افزایش سهم استان از لایحه بودجه کشور به عمل آورند.

استاندار در ادامه بیان کرد: با عنایت به مدت محدود باقیمانده تا تنظیم لایحه بودجه سال 93 کشور این برهه زمانی فرصتی طلایی برای بیان انتظارات و توقعات مجموعه مدیران استانی است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران در تعاملات خود برای افزایش اعتبارات از ظرفیت نمایندگان محترم استان در مجلس نیز استفاده لازم را به عمل آورند.

استاندار گفت: معاونت برنامه‎ریزی در فرصت باقیمانده با کمک مدیران دستگاه‎های اجرایی کسری اجتناب ناپذیر بودجه هزینه‎ای استان را محاسبه و ضمن انعکاس به معاونت برنامه‎ریزی و راهبردی تلاش کند کسری مزمن و ریشه‎ای اعتبارات هزینه‎ای استان را رفع و نیاز واقعی سال 93 را برای درج در لایحه به مرکز منعکس کند.

 

 

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط