سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۸:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ آبان ۱۳۹۲در ۶:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 568 بازدید کد خبر:16941 چاپ خبر

قاتل رحمت‌آبادی چادر مشکی پوشیده بود

0

    لکنا: زوج جنایتکاري که به اتهام قتل معاون سابق وزیر صنعت دستگیر شده‌اند، در نخستین اعترافات خود با قبول اتهاماتشان به تشریح نحوه قتل پرداختند. به گزارش خبرنگار قانون، جسد صفدر رحمت آبادی ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه یکشنبه گذشته در خودروی او در خیابان گلبرگ کشف شد. عامل جنایت با شلیک دو […]

رحمت آبادی
 
 

لکنا: زوج جنایتکاري که به اتهام قتل معاون سابق وزیر صنعت دستگیر شده‌اند، در نخستین اعترافات خود با قبول اتهاماتشان به تشریح نحوه قتل پرداختند. به گزارش خبرنگار قانون، جسد صفدر رحمت آبادی ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه یکشنبه گذشته در خودروی او در خیابان گلبرگ کشف شد. عامل جنایت با شلیک دو گلوله به سر معاون وزیر صنعت او را به قتل رسانده بود. بررسی صحنه جنایت نشان می‌داد، قاتل در داخل خودرو نشسته و به سوی قربانی شلیک کرده بود.
در ادامه تیمي‌از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده  و با ردیابی‌هاي خود به یکی از بستگان پدری مقتول ظنین شده و او را همراه همسرش در شرق تهران دستگیر کردند. متهمان در بازجویی‌هاي اولیه منکر هرگونه جنایتی شدند. مرد جوان در ادامه لب به اعتراف گشود و به کارآگاهان گفت: مرحوم رحمت آبادی از بستگان پدری ام بود. من و همسرم 10 سال قبل پس از ازدواج به تهران آمده و در شرق تهران ساکن شدیم. از چندی قبل با مقتول اختلافاتی داشتم و به دنبال راهی برای انتقام بودم. روز حادثه با تهیه اسلحه از همسرم خواستم که با مرحوم رحمت آبادی قرار بگذارد. حدود ساعت هشت شب به محل قرار در خیابان گلبرگ رسیدیم. همسرم روی صندلی جلوی خودرو نشست و من پشت سر مقتول نشستم. پس از کمي‌صحبت اسلحه را به سمت سر مقتول گرفته و دو گلوله شلیک کردم. به خاطر سر و صدای خیابان کسی متوجه شلیک نشد. سریع از ماشین پیاده شده و به خانه بازگشتیم که قبل از فرار ماموران ما را دستگیر کردند. زن جوان نیز با تاييد اعترافات همسرش گفت: شوهرم از من خواست با مرحوم رحمت آبادی تماس گرفته و از او بخواهم برای حل مشکلی که دارم قراری بگذارد. مقتول نیز برای حل مشکل ما و بدون اطلاع از نقشه شوهرم در محل قرار حاضر شد.همسرم به خاطر اختلافاتی که با مقتول داشت مرا وارد این جنایت کرد. شنيده‌ها از شب وقوع قتل حاكي است كه قاتل هنگام سوار شدن به ماشين مقتول با وجود مرد بودن چادر سياه به سر كرده و بر صندلي عقب ماشين نشسته تا مقتول متوجه هويت او نشود. یک مقام آگاه در این خصوص گفت: با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه قتل پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده مي‌شود‌.

منبع: قانون
 
 
 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط