سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۷:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۱در ۸:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 175 بازدید کد خبر:1689 چاپ خبر

سالمندان ، خیران و تلاشگران عرصه سلامت شهرستان دلفان مورد تجلیل قرار گرفتند

0

در مراسمی از 50 نفر از سالمندان ، خیران ، بازنشستگان و تلاشگران عرصه سلامت شهرستان دلفان تجلیل شد.

به گزارش روز چهار شنبه خبرنگار ایرنا امام جمعه نورآباد در مراسم اختتامیه هفته سلامت با قدر دانی از تلاش های پرسنل بهداشت و درمان دلفان از آنان به عنوان سربازان عرصه بهداشت و سلامت یاد كرد و افزود : روح سالم در جسم سالم است كه سلامت و پاكیزگی جسم انسان تاثیر مستقیم بر روح انسان دارد.

حجت الاسلام صرفی پور توجه مسوولان نظام جمهور اسلامی به بخش بهداشت و سلامت را مطلوب و غیر قابل مقایسه با دوران طاغوت عنوان كرد و گفت: توجه دولت مردان به بهداشت محیط و بهداشت درمان در مناطق شهری، روستایی و عشایری بسیار مطلوب است.

وی راه اندازی مراكز بهداشتی و درمانی در دورترین نقاط كشور را از نعمت های نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: كاهش و به حداقل رسیدن مرگ و میر افراد ناشی از بیماری، و پیشرفت علوم پزشكی كشور ایران نشانه توجه نظام به سلامت است.

رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان نیز در این آئین با اشاره به هرم جمعیتی كشور و افزایش امید به زندگی بیان نمود كه درسالهای آینده شاهد افزایش جمعیت سالمند خواهیم بود و این امر وظیفه بخش بهداشت و درمان را درتنظیم برنامه های خاص این دوره افزایش می دهد.

دكتر یوسف رضا جهانیان با تاكید بر حفظ سلامتی به عنوان یك نعمت ارزشمند گفت: بی شك عزیزان و دلسوزانی كه در امر بهداشت و درمان فعالیت دارند در حفظ سلامتی آحاد جامعه و افزایش روحیه شادابی آنان نقش مهمی دارند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط