سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۴:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ آبان ۱۳۹۲در ۱:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 2,395 بازدید کد خبر:16750 چاپ خبر

با اتمام دوره ي نماينده ي كوهدشت، حجت الله خدایی سوری رییس مجمع نمایندگان لرستان شد

0

  حجت الله خدایی سوری نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، به عنوان رییس مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در نشست مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی که استاندار لرستان نیز حضور داشت ˈحجت الله خدایی سوریˈ به عنوان رییس جدید این مجمع معرفی […]

80893005-5129327

 

حجت الله خدایی سوری نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، به عنوان رییس مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در نشست مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی که استاندار لرستان نیز حضور داشت ˈحجت الله خدایی سوریˈ به عنوان رییس جدید این مجمع معرفی شد.

پیش از این الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی این سمت را به عهده داشت.

حجت الله سوری اکنون در کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مشغول فعالیت است.

استان لرستان دارای 9 نماینده در مجلس شورای اسلامی است که براساس آیین نامه داخلی مجمع نمایندگان لرستان، رییس مجمع نمایندگان مطالبات مردم استان را با رییس جمهور، رییس مجلس و رییس قوه قضاییه به عنوان روسای سه قوا مطرح می کنند.

وی همچنین به عنوان رابط نمایندگان با مسوولان اجرایی لرستان، هماهنگی لازم را بین دستگاه های اجرایی و مجمع نمایندگان استان انجام می دهد.

در این نشست همچنین راه های پیگیری مطالبات مردم لرستان و بودجه های عمرانی و جاری لرستان در سال 92 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باید برای این استان خون گریه کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  سوری!!!!!!!!!!!!1

  [پاسخ]

 2. ابه این نمایندگان امیدی نیست .اینها که نتونستند بر سر یک رییس برای دانشگاه علوم پزشکی اجماع کنند مجمع انها بشقاب هم نیست.

  [پاسخ]

 3. درحقیقت می توان گفت پرویزسوری رییس مجمع نمایندگان استان لرستان شده چون اختیارنمایندگی ازحجت الله سوری ساقط شده اسماًایشان نماینده اندولی رسماًپرویزسوری خداعاقبت این دوره نمایندگی رازودتربخیربگذارندشهردارتعیین می کندمی گوید من مخالف بوده ام اماپرویزوفرصت طلب های که سودشان دراین انتصابات است حرف اول وآخررامی زنند

  [پاسخ]

 4. به مردم استان لرستان تسلیت میگیم. ما که سوری را نماینده خودمون نمیدانیم. هر گلی به سر سلسه و دلفان زده به سر دیگر شهر ها هم بزنه.

  [پاسخ]

 5. خیلی خوبه برش ایشون درکشور زبانزدخاص وعامه توراخدابایدبشینیدآقای نمایند 99درصدصحبت های جنابعالی ازیاس وناامیدیه این دوشهر که دراین مدت هیچ خیری ازحضرت عالی ندیدن عالا دیگه رییس مجمع شدی.به قول دلی درسش کردی!!!!

  [پاسخ]

 6. سوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووری یه نگاهی به دلفان کن سوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووری

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط