سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۳۴:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۱در ۸:۳۳ ق.ظ تعداد بازدید: 218 بازدید کد خبر:1667 چاپ خبر

13 رشته دكترا در دانشكده علوم پایه دانشگاه لرستان تدریس می شود

0

خرم آباد – رییس دانشگاه لرستان گفت: در حال حاضر 13 رشته دكترا در دانشكده علوم پایه این دانشگاه تدریس می شود و دانشجویان در این مقاطع مشغول تحصیل هستند.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، دكتر ‘حسن زمانیان’ در آیین معارفه سرپرست دانشكده علوم پایه دانشگاه لرستان افزود: با توجه به اینكه این دانشكده جایگاه خاصی دارد به عنوان یكی از دانشكده های مهم در دانشگاه لرستان محسوب می شود.

وی با اشاره به اینكه دانشكده علوم پایه بدنه اصلی دانشگاه لرستان است، اظهار داشت:

همه مسئولیت های ما به صورت امانت در اختیار ما قرار دارد اما باید تلاش شود در زمان خدمت به خوبی از فرصت ها استفاده شود.

وی از تلاش دكتر فرهادی رییس سابق این دانشكده تقدیر كرد و گفت: رییس جدید دانشكده نیز یكی از فعال ترین اعضای هیات علمی دانشگاه و از بار علمی بالایی برخوردار هستند.

دكتر زمانیان افزود: به طور قطع این گونه افراد هم افتخاری برای دانشگاه لرستان و اعضای هیات علمی، كاركنان و دانشجویان دانشكده علوم پایه است و هم می تواند زمینه پیشرفت این دانشكده را فراهم سازد.

سرپرست جدید دانشكده علوم پایه دانشگاه لرستان ضمن تقدیر و تشكر از دكتر زمانیان و اعضای هیات رییسه به واسطه حسن اعتمادشان نسبت به وی ابراز امیدواری كرد كه با همكاری همكاران و دوستان در دانشگاه بتوانیم اقداماتی اساسی را در زمینه سر و سامان دادن به دانشكده پس از جابجایی داشته باشیم.

‘محسن عادلی’ افزود: اگر دانشكده علوم پیشرفت دارد مرهون زحمات دوستان در طی سالیان متمادی است و این دانشكده كارهای زیادی می طلبد به خصوص با وجود نقل و انتقال كارها دو برابر شده و بی شك با زحمات دكتر زمانیان این كار بهتر و راحت تر میسر است.

وی اظهار داشت: یكی از شاخصه های دانشكده علوم پایه این است كه از عوامل موثر بر پیشرفت و توسعه دانشگاه است و توسعه دانشكده علوم پایه با توسعه دانشگاه همراه است و تمام تلاش من این خواهد بود تا در اولین فرصت مساله جابجایی به طور كامل حل شود و این همكاری دوستان را می طلبد.

در پایان این نشست دكتر ‘محسن عادلی’ به عنوان رییس جدید دانشكده علوم پایه دانشگاه لرستان معرفی شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط