سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۵:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۲۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۱در ۴:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 152 بازدید کد خبر:1658 چاپ خبر

بیانیه باشگاه استقلال برای پرسپولیسی شدن

0

باشگاه استقلال تهران با صدور فراخوانی هواداران این باشگاه را برای حمایت از تیم فوتبال پرسپولیس ایران در دیدار مقابل الغرافه قطر دعوت کرد.

به گزارش جوان امروز سایت رسمی باشگاه استقلال تهران: در این فراخوان آمده است: «تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان یکی از سه نماینده فوتبال ایران در رقابت‌ های لیگ قهرمانان آسیا روز سه ‌شنبه و در ورزشگاه آزادی میزبان تیم الغرافه قطر خواهد بود.»
حساسیت و اهمیت دیدارهای آسیایی باعث شده تا تماشاگران تیم ‌های استقلال و پرسپولیس در آسیا رکورددار شوند، اما وقتی پای ایران در میان باشد، دیگر رنگ ‌ها جلوه‌ای نخواهند داشت و فقط نام ایران است که برای افتخار آفرینی در خارج از مرزهای کشورمان گام برمی ‌دارد.
در این میان هواداران استقلال نیز روز سه‌ شنبه، با در دست داشتن پرچم کشور عزیزمان، ایران، راهی ورزشگاه آزادی خواهند شد تا از نماینده فوتبال ایران در مقابل تیم قطری حمایت کنند، باشد که این حمایت تا پیروزی نماینده ایران و اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان در پهنه پهناور فوتبال آسیا جاری باشد.
باشگاه استقلال بدین‌ وسیله از هواداران خود می‌ خواهد تا روز سه ‌شنبه برای نام ایران در کنار همتایان سرخپوش خود حاضر شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط