سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۲:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۱در ۹:۰۷ ق.ظ تعداد بازدید: 109 بازدید کد خبر:1627 چاپ خبر

فرماندار دلفان خواستار تكمیل طرح های نیمه تمام در این شهرستان شد

0

فرماندار دلفان رویكرد بودجه عمرانی سال 91 را تكمیل طرح های نیمه تمام عنوان كرد و از مدیران اجرایی این شهرستان خواست تمام توان و تلاش خود را برای به ثمر رسیدن این طرح ها بكار گیرند .

‘مهدی پازوكی ‘ روز دوشنبه در جلسه شورای اداری افزود : اعتبارات عمرانی استان لرستان در سال جدید افزایش چشمگیری داشته و امیدواریم در شهرستان دلفان نیز این اعتبارات در دلفان افزایش یابد تا شاهد توسعه همه جانبه در این منطقه باشیم .

وی با اشاره به نام گذاری امسال بنام تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی تحقق این شعار را نیازمند همت جدی مسئولان و مردم دانست و ادامه داد: استقلال واقعی كشور زمانی محقق می شود كه به تولیدات داخلی متكی باشیم.

وی، اظهار داشت: ارتقای سطح كیفی كالاهای تولیدی و استانداردسازی آنها می تواند در افزایش تولید ملی بسیار موثر باشد.

امام جمعه نورآباد نیز در این جلسه با تاكید بر لزوم همراهی و همدلی مردم به منظور تحقق و عملی شدن این شعار گفت : با تداوم و استمرار همت مضاعف و كار مضاعف و جهاد همگانی در شكوفایی اقتصاد و در سایه وحدت و همدلی مردم و مسئولان تولید ملی ، حمایت از كار و سرمایه ایرانی محقق می‌شود.

حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور نهادینه سازی فرهنگ استفاده از كالاهای داخلی را مستلزم تولید محصولات مرغوب و با كیفیت دانست و افزود : وقتی كالاهای با كیفیت تولید شود مردم نیز از آن استقبال می كنند كه با این اقدام عرصه تولید نیز فعال تر از گذشته و در نهایت اقتصاد نظام اسلامی پویاتر خواهد شد.

امام جمعه نورآباد با اشاره به خدمات چهل ساله مرحوم آیت الله شیخ فرج الله كاظمی تلاش برای شناسایی معرفی این فقیه بزرگوار را مورد تاكید قرار داد و اظهار داشت : مرحوم كاظمی از مفاخر لرستان است و به هیچ گروه و دسته ای تعلق ندارد و پرورش یافته حوزه های علمیه است .

7270/630

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط