سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۹:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 103 بازدید کد خبر:1617 چاپ خبر

مراسم تجلیل از اعضای تیم فوتسال دانش آموزی استان لرستان برگزار شد

0

خرم آباد – مراسم تجلیل از اعضای تیم فوتسال دانش آموزان دبیرستان امام خمینی (ره) خرم آباد كه به عنوان نماینده ایران موفق به كسب عنوان قهرمانی جام جهانی فوتسال دانش آموزی شد، عصر امروز با حضور استاندار و جمعی از مدیران و مسئولان استان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مدیركل آموزش و پرورش لرستان دراین مراسم گفت: قهرمانی تیم فوتسال دانش‌آموزی با تلاش وكوشش نوجوانان لرستانی به عنوان نماینده ایران محقق شد كه این موفقیت در تاریخ آموزش و پرورش بی سابقه است.

علی ماكنعلی افزود: توسعه بخش ورزش و فعالیت های ورزشی یكی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش است و این موفقیت ها در نتیجه همین برنامه های علمی و كارشناسی بدست می آید.

وی تحصیل همراه با ورزش را امری مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: ورزش دانش آموزی و مدارس در حقیقت پایه و اساس ورزش قهرمانی محسوب می شود و توسعه ورزش دانش آموزی نقش مهمی در توسعه و رونق ورزش كشور دارد.

به گزارش ایرنا، در ادامه این مراسم كه با حضور خانواده های این دانش آموزان در تالار اجتماعات استانداری لرستان برگزار شد، به هر یك از اعضای تیم فوتسال دانش آموزی لرستان، مبالغی از سوی استاندار لرستان برای قدردانی از تلاش آنها، اهدا شد.

تیم فوتسال دانش آموزی لرستان به عنوان نماینده كشورمان در مسابقات جام جهانی فوتسال دانش آموزی در تركیه با شكست تمامی حریفان خود، موفق به كسب عنوان قهرمانی جهان شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط