سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۴:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۱در ۲:۴۹ ب.ظ تعداد بازدید: 244 بازدید کد خبر:1611 چاپ خبر

سرمربی تیم فوتسال دانش آموزی لرستان:‌ بازیكنان با غیرت قهرمان شدند

0

سرمربی تیم فوتسال دانش آموزی استان لرستان گفت: بازیكنان این تیم در میان پرتاب بطری از سوی تماشاگران تركیه ای،‌ با غیرت و تعصب فاتح مسابقات جام جهانی فوتسال دانش آموزان شدند.

داوود حسنوند پس از پیروزی تیم فوتسال دانش آموزش استان لرستان نماینده ایران در مسابقات جام جهانی فوتسال دانش آموزان در شهر آنتالیا تركیه، این مطلب را در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان كرد.

وی گفت: همانطور كه پیش بینی می شد، تیم استان لرستان برای كسب عنوان قهرمانی این رقابت ها، دیداری سخت و نفس گیر را با تیم تركیه میزبان این رقابت ها داشت.

تركیه ای ها برای نگه داشتن جام قهرمانی در كشورشان، سالن مسابقات را پر از تماشاگر كرده بودند و بیش از 3 هزار تماشاگر در سالن حضور داشتند كه یك صدا تیم كشور خود را تشویق می كردند.

آنان در برخی از مواقع نیز به سوی بازیكنان تیم استان لرستان بطری آب پرتاب می كردند ولی بازیكنان این تیم با تعصب و غیرت مثال زدنی، با نتیجه 5 بر 4 پیروز این میدان شدند و افتخاری دیگر برای ورزش ایران كسب كردند.

حسنوند با اشاره به تاثر مسوولان تیم فوتسال دانش آموزی تركیه پس از شكست این تیم مقابل تیم استان لرستان اظهار داشت: دست اندركاران تیم میزبان آنقدر از این شكست متاثر شده بودند كه حتی حاضر به دست دادن با بازیكنان ایرانی نشدند و زمانی كه بازیكنان تیم استان لرستان قصد داشتند با پرچم كشورمان دور افتخار را در سالن بزنند، تماشاگران حاضر در سالن به سمت آنان بطری آب پرتاب كردند.

سرمربی تیم فوتسال دانش آموزی استان لرستان با تقدیر از تلاش تمامی بازیكنان و دیگر اعضای كادر فنی این تیم، از مسلم اولاد قباد و فرید امیری به عنوان بهترین های تیم استان لرستان در این مسابقات یاد كرد و گفت: این دو بازیكن در آینده حرف های بسیاری برای گفتن در فوتسال ایران خواهند داشت.

وی در باره چگونگی تشكیل اردوهای آمادگی این تیم پیش از اعزام به محل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال دانش آموزان در شهر آنتالیا، گفت: پس از كسب عنوان قهرمانی مسابقه های فوتسال دانش آموزان ایران در اسفند ماه گذشته، اردوهای آمادگی این تیم به صورت منظم در شهرهای تهران و خرم آباد دایر شد و این تیم با آمادگی كامل در این مسابقات شركت كرد كه حاصل آن كسب عنوان قهرمانی جام جهانی دانش آموزان بود.

حسنوند با انتقاد از مدیركل اداره ورزش و جوانان استان لرستان گفت: متاسفانه در طول 10 روز گذشته و كسب پیروزی های متعدد در این مسابقات، مسوول ورزش استان لرستان تماسی با بازیكنان این تیم نگرفته است و این امر تاثیر منفی بر روحیه آنان گذاشته است.

تیم فوتسال دانش آموزان استان لرستان نماینده ایران در مسابقه های جام جهانی فوتسال دانش آموزان، عصر امروز (جمعه) با پیروزی مقابل تیم تركیه عنوان قهرمانی این پیكارها را از آن خود كرد.

نماینده ایران در این مسابقات، در دیدار پایانی مقابل تیم تركیه میزبان این مسابقه ها با نتیجه 5 بر 4 به برتری رسید و جام قهرمانی را بدست آورد.

در این دیدار، مسلم اولاد قباد، نوید هادیان، محمدرضا احمد پور شكری، محمد بیرانوند و فرید امیری، گل های تیم فوتسال دانش آموزان استان لرستان را به ثمر رساندند.

تیم فوتسال دانش آموزان استان لرستان با پیروزی بر تیم های كرواسی، سوئد، فرانسه، بلژیك و هلند به دیدار پایانی راه یافته بود.

مسابقات جام جهانی فوتسال دانش آموزان با شركت 10 تیم در شهر آنتالیای تركیه برگزار شد.

اعضای تیم استان لرستان را سجاد بابایی، پدرام كرمی‌، محمد بیرانوند، مسلم اولاد قباد، نوید هادیان، علیرضا رضایی، حمیدرضا مهرابی، پوریا احمدی، محمدرضا احمدی‌ پور شكری و فرید امیری تشكیل دادند.

هدایت این تیم را داوود حسنوند و فرشاد نادری برعهده داشتند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط