سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۱:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۱در ۶:۵۱ ق.ظ تعداد بازدید: 85 بازدید کد خبر:1592 چاپ خبر

حمایت از صنایع ملی و مبارزه با فساد اقتصادی اولویت دستگاه قضایی است

0

خرم آباد – رییس كل دادگستری استان لرستان گفت: حمایت از صنایع ملی و داخلی و مبارزه با فساد و ایجاد امنیت اقتصادی از اولویت های اصلی قوه قضاییه در سال جاری است.

به گزارش ایرنا، جعفر بدری روز یكشنبه در نخستین جلسه بررسی و هماهنگی دستگاه قضایی استان لرستان، افزود: مقام معظم رهبری سال جدید را سال ‘تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی’ نامگذاری كردند و این موضوع محور و اساس فعالیت همه دستگاههای نظام در سال جاری قرار دارد.

وی با اشاره به اینكه امروزه در اقتصادهای برتر جهان نیز از تولیدات داخلی در مقابل تولیدات خارجی حمایت می شود، اظهار داشت: دستگاه قضایی در جهت حمایت از صنایع ملی و داخلی، موضوع مبارزه با فساد و ایجاد امنیت را در اولویت

برنامه های خود قرار داده است.

بدری همچنین با اشاره به انتخابات مرحله دوم مجلس نهم در استان، گفت: جریان انتخابات باید آسیب شناسی شود تا نگرانی هایی كه در مقاطع مختلف در زمان تبلیغات وجود دارد، در روز رای گیری و اعلام نتایج به حداقل برسد.

وی افزود: تشكیل ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی تجربه موفقی در لرستان بود كه تا حدود زیادی باعث كاهش مشكلات و دغدغه های مردم شد.

رییس كل دادگستری لرستان تاكید كرد: دستگاه قضایی استان لرستان تمامی تلاش خود را برای برقراری امنیت و تامین سلامت انتخابات بكار خواهد بست.

وی همچنین بر برخورد صحیح با مردم و تكریم ارباب رجوع در دادگستری ها تاكید كرد و اظهار داشت: روسای دادگستری و دادستان ها باید با مدیریت پرونده ها، مانع از ضایع شدن حقوق مردم شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط