سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۴۶:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۱در ۱۰:۲۷ ق.ظ تعداد بازدید: 128 بازدید کد خبر:1524 چاپ خبر

امیدواری مردم الشتر برای خانه دار شدن

0

اجرای طرح مسكن مهر در شهر الشتر موفقیت آمیزاست به طوریكه این طرح در این شهر بیش از 85 درصد پیشرفت كاری دارد و این مهم موجی از امید و نشاط را در میان اقشار محروم و كم درآمد این شهرستان برای خانه دار شدن، ایجاد كرده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مسكن مهر به عنوان یكی از طرح های مهم و محوری دولت خدمتگزار در راستای تامین مسكن اقشار كم درآمد می باشد كه نقش بسیار موثری در رفع دغدغه مسكن آنان به خصوص قشرهای كم درآمد و جوانان داشته است.

طرح مسكن مهر علاوه بر اینكه در نوع خود یك انقلاب یزرگ اجرای طرح های عمرانی و خانه سازی بود ، امید خانه دار شدن در دل اقشار ضعیف و كم درآمد را روشن كرد و به دنبال آن امید و نشاط اجتماعی در جامعه به نحو قابل توجهی افزایش داد.

به گفته فرماندار سلسله طرح مسكن مهردر این شهر از سال 89 در زمینی به مساحت 6 هكتار در 28 بلوك 5 طبقه با 448 واحد آغاز شده است .

‘باقر باقرزاده ‘ افزود : خوشبختانه با آنكه طرح مسكن مهر در شهر الشتر خیلی دیرتر از برخی شهرهای استان آغاز شد اما با تلاش و همت مسئولان در رفع موانع اجرایی وجدیت و پیگیری پیمانكار، طرح از پیشرفت 85 درصدی برخوردار است .

وی بیان داشت : این طرح 3 تیپ واحد دارد كه تیپ یك 110 متری تیپ دو 111 متری و تیپ سه 119 متری است كه با استفاده از تكنولوژی های جدید صنعت ساختمان و به كار گیری امكانات رفاهی از ویژگی های آن است .

این مسئول ادامه داد : امیدواریم در دو ماه آینده شاهد واگذاری مسكن به متقاضیان باشیم .

‘باقرزاده ‘ یادآور شد :طرح مسكن مهر یكی از بهترین و موثرترین اقدامات دولت عدالت محور دكتر احمدی نژاد در راستای تحقق رویای تامین مسكن اقشار محروم و كم درآمد جامعه است.

فرماندار سلسله همچنین اظهار داشت : اجرای طرح مسكن مهر در شهر الشتر موجب اشتغال زایی 10 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شده است .

وی در ادامه به اجرای طرح های مسكن خود مالكی اشاره كرد و اظهار داشت : علاوه بر 448 واحد مسكن مهر هزار و 750 مسكن خود مالك نیز در شهر الشتر احداث شده است .

به گفته باقرزاده 350 میلیارد ریال تسهیلات مسكن خود مالك به مردم پرداخت شده است .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط