سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۳:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۱در ۸:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 172 بازدید کد خبر:1400 چاپ خبر

جشنواره یكصدمین سفر استانی رییس جمهور، فرصتی برای تبیین دستاوردهای دولت است

0

خرم آباد – مدیر كل بازرسی و پاسخگویی به شكایات استانداری لرستان گفت: برگزاری جشنواره یكصدمین سفر استانی رئیس جمهوری فرصتی برای تبیین دستاوردهای دولت است و در این جشنواره عملكرد دستگاههای اجرایی در ارتباط با مصوبات سفرهای استانی مورد ارزیابی قرار می گیرد.


به گزارش ایرنا، ولی الله میری روز سه شنبه در جلسه مشترك هماهنگی مسئولین روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان، افزود: یكی از عوامل مؤثر در ارائه خدمات و دستاوردهای گسترده دولت در سفر ریاست جمهوری تعامل و همراهی روابط عمومی ها با دستگاههای اجرایی بوده است.

وی افزود: مسئولان روابط عمومی های دستگاههای اجرایی باید برنامه ریزی های خود را برای شركت در نمایشگاه كه در استان خراسان رضوی تا 28 فروردین ماه سال جاری برگزار می شود به صورت مكتوب به استانداری اعلام كنند.

مدیر كل بازرسی و پاسخگویی به شكایات استانداری لرستان گفت: این جشنواره در واقع رقابتی بین دستگاههای اجرایی كشور و در خصوص اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی هیأت دولت است تا قابلیت ها و توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

میری، اطلاع رسانی هوشمندانه از اقدامات دولت برای تبیین افكار عمومی جامعه از جمله مستندسازی اقدامات و دستاوردهای سفرهای استانی لازم و ضروری برشمرد و گفت: معرفی مهمترین و جذاب ترین جلوه های مصوباتی كه اجرایی شده اند و نهادینه كردن در فرهنگ مردم كه خدمات رسانی در دولت نهم و دهم از اهداف برگزاری جشنواره یكصدمین سفر استانی دولت است.

1625

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط