سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۵:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۲۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 113 بازدید کد خبر:1391 چاپ خبر

چند خبر از شهرستان های مختلف استان لرستان

0

فرماندار و جمعی از مسوولان ادارت شهرستان ازنا از بیماران بستری در بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان عیادت كردند.

>به گزارش روز چهار شنبه خبرنگار ایرنا ، در این دیدار مسئولان با اهداء شاخه گل و توقف در بالین بیماران از آنها به گرمی دلجویی كردند.

فرماندار ازنا در حاشیه این مراسم با گرامیداشت هفته سلامت گفت : دلجویی از بیماران به ویژه سالمندان از وظایف انسانی و اسلامی همه مردم و مخصوصا بستگان آنها است.

ولی الله منتظری افزود : با عنایت به اینكه بخشی اعظمی از جامعه را سالمندان تشكیل می دهند مراقبت از این قشر باید در صدر برنامه ها قرار گیرد.

* امام جمعه نورآباد گفت : مرجعیت با رفتار و كردار خود در دل مردم نفوذ كرده و محبوب آنان هستند و دشمنان همواره از قدرت و جایگاه معنوی آنان هراس دارند .

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور روز چهارشنبه در گردهمایی روحانیون شهرستان دلفان افزود : مرجعیت هیچ گاه در مقابل ظلم و استبداد كوتاه نیامده اند و در مقابل آنان ایستاده اند .

وی بیان داشت: مردم، روحانیت را به عنوان الگوی خود می دانند و روحانیت امروز نیز بایستی رفتار و كردار مراجع بزرگ را الگوی خود قرار دهند .

* امام جمعه نورآباد گفت : نوآوری و مردمی بودن آئین های عزاداری در ایام فاطمیه ضروری است كه باید نسبت به بهبود و كیفیت برنامه ها در این ایام اقدام كرد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور روز چهارشنبه در جلسه ساماندهی شئونات مذهبی بر برگزاری هرچه باشكوهتر ایام فاطمیه در این شهرستان تاكید كرد و افزود : حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی زنان عالم است و مبلغان دینی می بایست در این دهه مظلومیت ایشان را به خوبی بیان كنند .

سرپرست فرمانداری دلفان نیز در این جلسه از آمادگی كلیه ادارات و نهادهای این شهرستان در برگزاری ایام فاطمیه اشاره كرد و گفت : تمامی ادارات نسبت به سیاهپوش نمودن ادارات و انجام وظایف محوله به آنان تلاش كنند .

* مدیرعامل شركت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: اولویت های سال 91 شركت آبفا شهری لرستان مصوب شده است.

* واژگونی یكدستگاه تانكر عراقی حامل سوخت در شهرستان پلدختر به مرگ راننده منجر شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان در این حادثه كه در گردنه طولكش پلدختر اتفاق افتاد ، تانكر حامل سوخت عراقی كه از غرب به شرق در تردد بود از مسیر اصلی منحرف و واژگون گردید.

كارشناس پلیس راه علت بروز این حادثه را ناتوانیی راننده در كنترل وسیله نقلیه عنوان كرد.

*دستگاه سونوگرافی قاچاق در خرم آباد توقیف شد

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان لرستان از كشف یكدستگاه سونوگرافی قاچاق به ارزش یك میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.

سرهنگ خدامراد كبكی افزود: این محموله توسط ماموران اداره مبارزه با كالای قاچاق و ارز آگاهی استان در ورودی شهر خرم آباد توقیف گردید.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط