سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۱:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۲در ۴:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,767 بازدید کد خبر:13833 چاپ خبر

سرویس بهداشتی هشت چشمه ای شیرز، ارمغان میراث فرهنگی استان برای کوهدشت!

0

  به گزارش لکنا، سید قاسم قربانی، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان، در گفتگو با مهر از بهره برداری از هشت پروژه گردشگری در هفت شهرستان لرستان خبر داده است. از جمله احداث سرویس بهداشتی هشت چشمه ای مردانه و زنانه به همراه سپتیک در تنگ شیرز شهرستان کوهدشت. […]

سی

 

به گزارش لکنا، سید قاسم قربانی، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان، در گفتگو با مهر از بهره برداری از هشت پروژه گردشگری در هفت شهرستان لرستان خبر داده است. از جمله احداث سرویس بهداشتی هشت چشمه ای مردانه و زنانه به همراه سپتیک در تنگ شیرز شهرستان کوهدشت. جالب این است که بیشتر این به اصطلاح پروژه ها احداث سرویس بهداشتی هستند! این اقدامات سطحی در حالی صورت می گیرد که عملکرد مدیر کل میراث فرهنگی لرستان به جهت سهل انگاری در حفاظت از آثار باستانی و تاریخی استان همچون سنگ نگاره های بی نظیر میرملاس و هومیان، مدت هاست به شدت مورد انتقاد رسانه های استان است. انتظار می رود با حضور دکتر نجفی در رأس سازمان مزبور توجه بیشتری به میراث  تاریخی بشر در لرستان صورت گرفته و فردی در منصب مدیر کلی این سازمان دراستان قرار گیرد که به ضرورت اقدام فوری در این زمینه واقف باشد .

 

 

 

 

دیدگاه

 1. بقول مرحوم استاد اسدالله امیرپور : هرکه آمدبه لرستان بارخودپیچیدورفت/برلرستان ولرستانی خندیدورفت!!!!!

  [پاسخ]

 2. آخ مرا ابراهیمی.کی و قدر بزونی

  [پاسخ]

 3. سرويس بهداشتي به چه درد شيرز مي خورد آنها اگر مي خوان اداي ديني بكنند محيط پر از آشغال و زباله اش را پاك كنند.

  [پاسخ]

 4. جناب جوانمرد ” من یقین دارم اگر محیط به قول شما پرازآشغال وزباله اش را پاک می کردند می نوشتی زباله پاک کردن چه کاریه چرا سرویس بهداشتی برایش درست نمی کنند؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط