سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۳۶:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۱در ۴:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 719 بازدید کد خبر:1377 چاپ خبر

ستاد انتخابات وزارت كشور شرایط رای دادن در مرحله دوم انتخابات مجلس را اعلام كرد

0

خرم آباد – ستاد انتخابات وزارت كشور با صدور اطلاعیه ای شرایط رای دادن در مرحله دوم انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی را اعلام كرد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، ستاد انتخابات وزارت كشور با صدور اطلاعیه ای ضمن تاكید بر اینكه مرحله دوم انتخابات در روز جمعه 15 اردیبهشت ماه سال جاری در 33 حوزه انتخابیه برگزار می شود از تمامی متولدین 15 اردیبهشت 1373 و قبل از آن برای حضور دعوت كرد.

ستاد انتخابات وزارت كشور با صدور اطلاعیه شماره 55 خود از مردم برای حضور پرشور در دور دوم انتخابات مجلس دعوت كرد.

وزارت كشور در اطلاعیه خود تاكید كرده است ضمن تشكر از حضور پرشور و آگاهانه و لبیك گویی ملت بصیر و قدرشناس ایران اسلامی به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دور نخست نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به اطلاع می رساند مرحله دوم انتخابات در روز جمعه 15 اردیبهشت ماه سال جاری در 33 حوزه انتخابیه برگزار می شود.

بنابراین گزارش متن كامل این اطلاعیه بدین شرح است:

ضمن تشكر از حضور پرشور و آگاهانه و لبیك گویی ملت بصیر و قدرشناس ایران اسلامی به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دور نخست نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به اطلاع می رساند مرحله دوم انتخابات در روز جمعه 15 اردیبهشت ماه سال جاری در 33 حوزه انتخابیه برگزار می شود.

لذا از تمامی متولدین 15 اردیبهشت 1373 و قبل از آن دعوت می شود با حضور گسترده خود در این مرحله ضمن مشاركت در تعیین تكلیف كرسی های باقی مانده از مجلس شورای اسلامی، برگ زرین دیگری بر كتاب افتخارات میهن عزیزمان بیفزایند، همچنین به اطلاع می رساند افرادی كه در مرحله اول انتخابات شركت نموده اند باید در همان حوزه انتخابیه كه رای داده اند، رای بدهند.

ستاد انتخابات كشور روز دوشنبه در ابلاغیه ای خطاب به فرمانداران مراكز حوزه های انتخابیه مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز جزبیات زمانبندی این مرحله از انتخابات را ابلاغ كرد.

در ابلاغیه ستاد انتخابات كشور به فرمانداران مراكز حوزه های انتخابیه مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده یك و تبصره سه ماده 9 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی جدول زمانبندی مرحله دوم نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شده است.

برابر این گزارش در این ابلاغیه كه به امضای ‘حسنعلی نوری’ جانشین ستاد انتخابات كشور رسیده، زمان انتشار آگهی انتخابات و آگهی اسامی نامزدها، تاریخ ششم اردیبهشت ماه سال 91 تعیین شده و برای تبلیغات انتخاباتی نامزدها مدت هفت روز از بامداد پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه سال 91 تا ساعت هشت صبح پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه سال جاری مشخص شده است.

همچنین برابر آنچه پیش از این اعلام و در جدول زمانبندی تصریح شده است، اخذ رای مرحله دوم انتخابات از ساعت هشت صبح روز جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در تمامی حوزه های مشمول مرحله دوم آغاز خواهد شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط