سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۵:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۲در ۸:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 490 بازدید کد خبر:13612 چاپ خبر

مي توانيم، اگر بخواهيم/ بهمن نریمانی

0

مي توانيم، اگر بخواهيم بهمن نریمانی* وصف آقاي دكتر حيدري را قبلاً از زبان دوستانم در شهرستان كوهدشت شنيده بودم. از متانت، اخلاق و دغدغه هايي كه براي همشهريانش دارد. پرو‍ژه ي پتروشيمي كوهدشت كه مصوبه ي اجرایی آن توسط نماينده ي شهرستان آقاي ملكشاهي از جلسه ي مورخ 92/3/21 هيأت وزيران اخذ شده و […]

narimani-224x300

مي توانيم، اگر بخواهيم

بهمن نریمانی*

وصف آقاي دكتر حيدري را قبلاً از زبان دوستانم در شهرستان كوهدشت شنيده بودم. از متانت، اخلاق و دغدغه هايي كه براي همشهريانش دارد. پرو‍ژه ي پتروشيمي كوهدشت كه مصوبه ي اجرایی آن توسط نماينده ي شهرستان آقاي ملكشاهي از جلسه ي مورخ 92/3/21 هيأت وزيران اخذ شده و عامليت آن به خاطر حضور رياست فرهيخته ي بانك ملي ايران جناب آقاي دكتر فرشاد حيدري به اين بانك سپرده شده بود و ايشان نيز با اشتياق سرمايه گذاري در آن توسط گروه توسعه ي ملي بانك ملي ايران را پذيرفته بودند، بهانه اي شد براي آشنايي بيشتر با اين بزرگ مرد طرهاني.از طرفي در همايش نهادن خشت اول پتروشيمي كوهدشت ايشان تقبل ساخت يك باب آموزشگاه مجهز توسط بانك ملي ايران را اعلام نمودند و باعث شدند كه مجموعه ي آموزش و پرورش شهرستان از وجود، غيرت و كرامت اين مرد همشهري به خود ببالند. بانك ملي ايران همواره در بحث ساخت پروژه هاي عمراني و آموزشي در مناطق محروم كشور نقشي فعال و در خور توجه داشته است. در صحبت اوليه اي كه با ايشان داشتم محل ساخت آموزشگاه فوق را مدرسه ي هنر سابق و سميه ي فعلي اعلام كرد و با روي باز پيشنهادم مبني بر ساخت يك مجتمع آموزشي و پرورشي مجهز را پذيرفت. در سفري كه اخيراً در مورخ 26/5/92 به تهران داشتم در خصوص ساخت آموزشگاه مزبور با ايشان جلسه اي داشتم و با كمال سعادت متوجه شدم كه آقاي شاهين ميرزايي، مديركل امور اداري بانك ملي ايران نيز از فرزندان غيور شهرستان كوهدشت است و او نيز در اين خصوص شوقي وصف ناشدني دارد. در اين جلسه ميزان غيرت و عزت دكتر حيدري و آقاي ميرزايي و دلسوزي شان براي شهر و ديارشان به طور كامل بر من عيان شد. ايشان پذيرفتند كه علاوه بر ساخت يك مجتمع آموزشي و پرورشي مجهز با بودجه ي نسبتاً بالا، بخش زيادي از هزينه هاي هوشمندسازي مدارس استان لرستان را نيز تأمين كنند. در راه برگشت از تهران با خود مي انديشيدم كه چه خوب بود اگر تمام فرزندان لرستان كه از ظرفيتي اقتصادي، سياسي، علمي ، فرهنگي و هنري در كشور برخوردارند اينگونه غيرتمندانه، دلسوزانه و كريمانه به استان و ديار خود مي نگريستند. در بحث آموزش و پرورش، هم اكنون 36 درصد از مدارس شهرستان كوهدشت تخريبي و نيازمند بازسازي فوري هستند و از طرفي با كمبود فضاي آموزشي مواجه هستيم. ما صميمانه دست ديگر نخبگان اقتصادي و سياسي شهرستان و خيرين بزرگوار را براي مشاركت در اين امر مهم مي فشاريم كه آموزش و پرورش اساس جامعه و زيربنايي ترين نهاد در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

*مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت

دیدگاه

 1. از توجه شما و حس مسئوليت پذيري تان متشكريم. جناب نريماني كمي هم به فكر اوضاع مالي مدارس باشيد.

  [پاسخ]

 2. دكتر حيدري شما بايد الگوي مسئولين شهرستان باشيد.

  [پاسخ]

 3. درود خدا بر حيدري نريماني و تمامي دلسوز ان

  [پاسخ]

 4. بی شک آقای نریمانی یکی از موفق ترین مدیران بومی نه در سطح منطقه بلکه در کل مجموعه آموزش و پرورش کشور است. بنده با اطلاع از ظرفیت های های بالای مدیریتی و رفتاری ایشان آینده ای درخشان برای آمورش و پرورش شهرستان کوهدشت متصورم. نمونه حاضر و استفاده از پتانسیل بانک ملی جهت ساخت اماکن آموزشی و جذب اعتبارات خارج از اعتبارات و بودجه های معمول در این وانفسای مشکلات بودجه ای و مالی،هنر مدیریتی ایشان را نشان می دهد. بنده به نوبه خود به آقای ملکشاهی نماینده مردمی و فعال کوهدشت جهت جذب این مدیر سخت کوش و مردمی تبریک می گویم و با حضور این مدیر فهیم و توانا نوید آموزش و پرورشی پویا و پیشرو را به مردم شهید پرور کوهدشت می دهم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط