سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۴:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۲۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۱در ۳:۲۴ ب.ظ تعداد بازدید: 118 بازدید کد خبر:1361 چاپ خبر

بازداشت اعضای یك شبكه ترور و خرابكاری رژیم صهیونیستی در ایران

0

تهران – وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اعلام كرد كه اعضای یكی از شبكه‌های بزرگ ترور و خرابكاری رژیم صهیونیستی و تعدادی از هسته‌های حفاظت شده عملیاتی آنها در كشور شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش عصر سه‌شنبه ایرنا به نقل از اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات ، با انجام سلسله عملیاتی در چند استان مرزی و مركزی كشور ضمن بازداشت این شبكه تروریستی همچنین گروهی از تروریست‌های جنایت‌پیشه و مزدوران همكاری‌كننده با آنها نیز بازداشت شدند.

متن اطلاعیه وزارت اطلاعات به شرح زیر است:

به استحضار ملت شریف ایران می رساند، با الطاف الهی و توجیهات حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) و با جانفشانی و پیگیری‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج)، یكی از شبكه‌های بزرگ ترور و خرابكاری رژیم صهیونیستی و تعدادی از هسته‌های حفاظت شده عملیاتی آنها در كشور شناسایی شده و گروهی از تروریست‌های جنایت‌پیشه و مزدوران همكاری كننده با آنها بازداشت شدند.

سلسله عملیاتی كه در چند استان مرزی و مركزی كشور انجام شده و به بازداشت تروریست‌ های وابسته به رژیم صهونیستی منتهی شد، به دنبال ماهها اقدامات اطلاعاتی – عملیاتی پیچیده و متهورانه صورت گرفت كه خون پاك ‘مصطفای ملت ایران’ (شهید مصطفی احمدی روشن) انگیزه‌ای دوچندان به مجاهدان خاموش و بركتی مضاعف به اقدامات و پیگیری‌های آنها در مسیر شناسایی شیاطین و حتی كشف ستاد منطقه‌ای صهیونیستها در یكی از كشورهای منطقه و عوامل فعال در آن ستاد انجامید.

تعدادی از هسته‌های عملیاتی بازداشت شده در حالی كه آماده انجام عملیات تروریستی بودند، مورد ضربه رعد آسای سربازان بی نام و نشان ایران و اسلام قرار گرفته و از ماموریت‌های تروریستی آنها پیشگیری به عمل آمد.

از بازداشت شدگان، مقادیر قابل توجهی بمب های سنگین آماده انفجار، انواع مسلسل و سلاح های كمری و صدا خفه كن، تجهیزات نظامی، مخابراتی و دیگر ابزارآلات تروریستی كشف و ضبط گردیده است.

ضرورت رعایت ملاحظات امنیتی و محدودسازی امكان عملیات ایذایی احتمالی از جانب دشمن صهیونیستی ایجاب می كند كه اطلاعات بیشتر پیرامون تعداد تروریست های دستگیر شده، ماموریت های آنها، وسایل و ابزار مكشوفه، پایگاه منطقه ای شناسایی شده و حامیان رژیم صهیونیستی در انجام اقدامات جنایتكارانه و رذیلانه تروریستی را به زمان مناسبی در آینده موكول شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط