سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۵:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲در ۶:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,327 بازدید کد خبر:13580 چاپ خبر

تشکیل کمیته های امنیت محله محور در کوهدشت/ ضرورت مشارکت مردم در ارتقا امنیت

0

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت با تشریح موضوع امنیت در کوهدشت از تشکیل کمیته های امنیت محله محور در این شهرستان خبر داد.

 

IMG14474180

 

 

سرهنگ محمد صادق رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بحث امنیت یک مقوله نسبی و پیچیده است که 27 سازمان و نهاد در این راستا به انجام وظیفه و فعالیت می پردازند.

فرمانده انتظامی کوهدشت با بیان اینکه امنیت بستر همه فعالیت های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است، افزود: اگر امنیت نباشد هیچ گونه فعالیت و برنامه ای که در شان مردم است انجام نخواهد گرفت.

وی در رابطه با وضعیت امنیت لرستان و کوهدشت عنوان کرد: امنیتی که در لرستان و در شهرستان کوهدشت وجود دارد در شاخصهای مختلف در سطح بالایی قرار دارد اما ما متاسفانه با مقوله احساس نا امنی روبه رو هستیم که این امر بسیار مهم تر از خود نا امنی است.

سرهنگ رستمی ادامه داد: مردم کوهدشت و مسئولان باید دست به دست هم دهند تا کوهدشت را در کشور به عنوان یک شهر امن معرفی و براین احساس نا امنی غلبه کنند.

فرمانده انتظامی کوهدشت با بیان اینکه نباید نسبت به اتفاقاتی که در اطراف مان رخ می دهد بی تفاوت باشیم، از مردم خواست اگر تخلفی را می بینند با دادن گزارش به نیروهای امنیتی و انتظامی در ایجاد امنیت مشارکت داشته باشند.

سرهنگ رستمی ادامه داد: وقتی در این زمینه مشارکت نمی کنیم در حقیقت در بحث ارتقا سطح امنیت جامعه خود کوتاهی کرده ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: یکی از بحث هایی که مد نظر است موضوع تشکیل کمیته های امنیت محله محور است که در سطح شهرستان در حال انجام است.

فرمانده انتظامی کوهدشت با تاکید بر تقویب ارتباط پلیس و بسیج در راستای مقابله با جرایم و ناامنی یادآور شد: استفاده از نیروهای بسیج و تلفیق فعالیت آنها با نیروی انتظامی باعث تسریع کارها و ارتقا سطح امنیت می شود.

دیدگاه

 1. سلام آقای رستمی ازفرمایشات شما مطالب زیر به ذهن مخاطب میرس1-اول ناامنی راقبول دارید 2-چرا بعد ایجاد ناامنی به فکر چاره افتادید3-متولی کاهش یا افزایش جرایم وناامنیها چه ارگان یاسازمانی است4-ملاک انتخاب افراد جهت عضویت درپلیس محله براساس چه ضوابطی است

  [پاسخ]

 2. باعرض سلام .بهترنبود كه يك شماره تلفن را اعلام ميكرديد تا من نوعي كه در محله اي زندگي ميكنم كه 70 درصدآنها موادفروش هستند.بتوانم براي امنيت جان ومال مردم كوچه ومحله ام به شما خبردهم؟

  [پاسخ]

 3. آقای رستمی میشه بفرمایید که چرا وقتی با پلیس 110 تماس میگیریم بعد از 1ساعت وشایدم بیشتر میان به محل حادثه که تو این 1ساعت مجرم میتونه یه محله رو به آتیش بکشه

  [پاسخ]

 4. سریع اجرایی کنید عموم استقبال میکنند جناب سرهنگ رستمی خدا قوت …طرح خوبیه

  [پاسخ]

 5. ملکرد 110 واقعا زير صفر است .متاسفيم

  [پاسخ]

 6. آمار میزان جرائم رو اگه دارین لطفا اعلام کنید
  تشکر

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  چرا آمار رو نمیگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 7. 27اعلام کردین که 27 سازمان در ارتباط با جرائم مسولن لطفا آنها رو ذکر کتید
  تشکر

  [پاسخ]

 8. محمدی پشتیبانی از اصفهان

  سلام خداقوت جناب سرهنگ رستمی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط