سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۸:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۲در ۹:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 2,722 بازدید کد خبر:13436 چاپ خبر

عكس/ دل مشغولي هاي شهر من

0

اشاره: عكس هاي زير را عكاس و شاعر با ذوق كوهدشتي، آقاي ياري بخش حاتمي به طور اختصاصي براي لكنا ارسال نموده است. سوژه ي عكس ها برخي از پديده هاي اجتماعي سطح شهرستان كوهدشت است.                       مطالب مرتبط: روایت تصویری دوم لکنا از عاشورای […]

اشاره: عكس هاي زير را عكاس و شاعر با ذوق كوهدشتي، آقاي ياري بخش حاتمي به طور اختصاصي براي لكنا ارسال نموده است. سوژه ي عكس ها برخي از پديده هاي اجتماعي سطح شهرستان كوهدشت است.

 

hatami-5

 

hatami-3

 

hatami-1

 

hatami-2

 

hatami-6

 

hatami-7

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به نظر من انتخاب سو‍ژه ها هوشمندانه بوده است.ممنون

  [پاسخ]

 2. ياري بخش محجوب درود بر تو و هنرت

  [پاسخ]

 3. آفرين. به نظرم يه كم كيفيت دوربين پائين بوده ولي جالب بودن در كل

  [پاسخ]

 4. با سلام
  من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم و امسال در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده ام و نامه هایی ۴روز پس از کنکور به مسیولین پردیس ها و مراکز فرستاده شد که در آن استناد میشد به تبصره ی ۳ماده ۲۰اساسنامه ی دانشگاه فرهنگیان که در آن ذکر شده دارندگان مردک کارشناسی و کارشناسی ارشد برای تحصیل در مقاطع بالاتر، حداقل سه سال سابقه ی خدمت باید داشته باشند تا درآزمون مربوطه شرکت کنند. و ما دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از این قانون در اساسنامه ی دانشگاهمان با خبر نبودیم. در واقع کدام دانشجویی هست که اساسنامه ی دانشگاهش را خوانده باشد؟ ماهم پس از این نامه از وجود این قانون با خبر شدیم! و حتی مسولین دانشگاه نیز آن را به اطلاع ما نرسانده اند. وحالا ما که با صرف یک سال زحمت و تلاش رتبه هایی آورده ایم که در دانشگاه های خوب پذیرفته می شویم عملا از تحصیل تا ۳سال منع و محروم شده ایم؟ خواهشمندم این موضوع را پیگیری کنید تا از۳سال سابقه به۱سال تقلیل پیدا کند و یا حداقل برای کسانی که امسال کنکور داده اند و بی خبر بوده اند استثنا قایل شده و قانون را تعدیل فرمایند.
  با تشکر

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط