سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۷:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۲در ۸:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 816 بازدید کد خبر:13268 چاپ خبر

تصمیم عجیب جبهه پایداری درباره کابینه روحانی

0

    امروز سومین روز بررسی وزرای کابینه دکتر حسن روحانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بود و تا کنون موافقان و مخالفان 11 وزیر پیشنهادی در مجلس به ارایه نظرات خود پرداخته و مردان کابینه روحانی نیز به دفاع از برنامه و عملکردهای خود پرداخته اند. به گزارش تابناک، اکنون بررسی برنامه ها […]

index

 

 

امروز سومین روز بررسی وزرای کابینه دکتر حسن روحانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بود و تا کنون موافقان و مخالفان 11 وزیر پیشنهادی در مجلس به ارایه نظرات خود پرداخته و مردان کابینه روحانی نیز به دفاع از برنامه و عملکردهای خود پرداخته اند.

به گزارش تابناک، اکنون بررسی برنامه ها و صلاحیت 7 وزیر پیشنهادی دولت یازدهم باقی مانده است و جبهه پایداری که بیشترین مخالفان وزرای پیشنهادی را به خود اختصاص داده ‌است، تصمیم گرفته‌اند به هیچ یک از وزرای دولت یازدهم رای اعتماد ندهند  تا اینکه زمینه افتادن برخی وزراء و نیز کاهش آرای وزرای دیگر را فراهم سازند. دراین صورت زمینه تشکیل دولت مقتدر نیز از بین می رود.

جبهه پایداری حدود 35 عضو دارد و رسایی، حسینیان، کوچک زاده، طلا، آقاتهرانی، کریمی قدوسی، قاضی زاده، زارعی، سلیمانی، میرکاظمی و نوباوه از جمله اعضای این جبهه در مجلس شورای اسلامی می باشند.

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط