سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۶:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۲در ۷:۳۶ ب.ظ تعداد بازدید: 385 بازدید کد خبر:13221 چاپ خبر

مدیرعامل شرکت گاز ایلام: 23 روستای دره‌شهر گازدار می‌شود

0

    مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: 23 روستای دره‌شهر گازدار می‌شود. به گزارش لکنا، روح‌الله نوریان اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده این مهم در دستور کار شرکت گاز ایلام قرار گرفته است. وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از هفت روستای شهرستان دره‌شهر از گاز طبیعی استفاده می‌کنند. مدیرعامل شرکت گاز استان […]

13640368702

 

 

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: 23 روستای دره‌شهر گازدار می‌شود.

به گزارش لکنا، روح‌الله نوریان اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده این مهم در دستور کار شرکت گاز ایلام قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از هفت روستای شهرستان دره‌شهر از گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: افزون بر این، 23 روستای دیگر نیز در دستور کار شرکت گاز استان ایلام قرار گرفته که به‌زودی محقق می‌شود.

این مسئول با اشاره به این‌که مجموع خانوارهای گازدار و در دست اقدام در شهرستان دره‌شهر بیش از چهار هزار و 136 خانوار است، عنوان کرد: با تلاش‌های انجام شده سعی شده که حتی روستاهای دور افتاده و محروم نیز از گاز بهره‌مند شوند.

نوریان تصریح کرد: شرکت گاز استان ایلام با همکاری مسئولان در راستای رفع محرومیت استان تلاش می‌کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: روستاهای اسدآباد وسطی، شهرک شهید مدنی، وحدت‌آباد، فاضل‌آباد، عباس‌آباد، جهادآباد، جهانگیر‌آباد و وزیر‌آباد از جمله روستاهایی بوده که از گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: عملیات گاز رسانی به روستاهای عباس‌آباد اصل مرز، اسلام‌آباد علیا و سفلی، تسمه دشت‌آباد سفلی، گل زرد، چقاپوکه، لاله‌زار و دشت‌آباد علیا نیز در دست اجرا است.

این مسئول خاطرنشان کرد: عملیات گازرسانی به چم ژاب ارمو، پلنگ‌آباد، کله جوب غلام‌آباد چاله سیاه، دلفان‌آباد، شیخ مکان، چم نمشت، بهمن‌آباد، جعفر‌آباد، هاشم‌آباد، فرهاد‌آباد، و سرو‌آباد نیز در مراحل بازاریابی قرار دارند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط