سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۸:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۲در ۶:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 185 بازدید کد خبر:13212 چاپ خبر

4راز برای طول عمر صد ساله

0

داشتن عمری طولانی و سالم آرزوی هر انسانی است زیرا باعمر طولانی می توان بسیاری از آرزوها را جامعه عمل پوشاند و دنیا را برای مدت طولانی تری می بینید همچنین داشتن عمری طولانی می تواند به یک رکورد هم تبدیل شود.

185085

 

 

سالم ماندن شرط اولی است که می تواند طول عمر انسان را افزایش دهد. هر که بدنی سالم تر و زندگی بهتری داشته باشد می تواند امیدوار به زندگی طولانی و بدون دردسری بوده و از مرز 100 سالگی عبور کند. از راه های مختلفی می تواند سلامت بدن را تضمین کرد اما پزشکان توصیه هایی را معمولا دارند که می تواند به هر فردی در هر جایی کمک کرده و باعث افزایش عمر شود.

** دندان پزشکان نخ دندان را به عنوان یک راز طول عمر می شناسند و اعتقاد دارند استفاده از نخ دندان و خارج کردن جرم هایی که میان دندان هاست می تواند از بیماری های قلبی و گوارشی جلوگیری کرده و عمر 100 ساله را تضمین می کند. آن ها همچنین بر این عقیده هستند که استفاده دائمی از مسواک در کنار نخ دندان یکی از واجبات به حساب می اید.

** ادویه یکی از مهمترین مکمل های غذایی است که همیشه باید آن را استفاده کرده و فراموش نکنید خوردن غذاهای پر ادویه می توانند باعث جلوگیری از سرطان و عفونت های داخلی شود. در میان ادویه ها زردچوبه، فلفل و زنجبیل از مهمترین و البته پرخاصیت ترین ها هستند.  ادویه هایی مانند کاری نیز می تواند از عفونت های لثه ای جلوگیری کند.

** شاید دیگر تکراری شده باشد ولی تاکید دوباره روی امگا-3 بازهم بی ضرر نخواهد بود زیرا این اسید چرب به حدی مقوی و پرخاصیت است که جایگزینی برای آن در دنیا وجود ندارد. افزایش حافظه، افزایش سلامت دستگاه گوارش،‌پاکسازی عروق از چربی و … تنها بخشی از مهمترین خاصیت های این اسید چرب است.

** کلسترول خون خود را کنترل شده نگه دارید. داشتن بدنی سالم نیاز به کلسترول خوب دارد ولی باید از کلسترول بد نیز جلوگیری شود. همیشه سعی کنید آزمایشات مختلف را در یک مدت خاص انجام دهید تا با بروز مشکل بتوانید سریع خودتان را درمان کرده و عمرتان را طولانی کنید.

 

 

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط