سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۶:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۱در ۸:۴۷ ق.ظ تعداد بازدید: 219 بازدید کد خبر:1300 چاپ خبر

قیمت گوشت مرغ در لرستان افزایش یافت

0

خرم آباد – قیمت هر كیلوگرم گوشت مرغ در بازار مصرف استان لرستان در روزهای اخیر با رشد چشمگیری مواجه است به طوری كه این فرآورده گوشتی با مبلغ بیش از 46 هزار ریال به مردم عرضه می شود.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، برخی از مرغداران و صاحبان كشتارگاههای استان افزایش قیمت نهاده های كشاورزی را علت اصلی افزایش قیمت گوشت مرغ در استان اعلام كردنده اند.

اما در این میان مردم استان لرستان مجبورند برای تامین فرآورده های گوشتی خود این فرآورده را با قیمتی بالا تهیه كنند كه در این میان فشار مضاعف به اقشار كم درآمد و بی بضاعت جامعه وارد می شود.

این افزایش قیمت از روزهای پایانی سال گذشته روند صعودی داشت و امروز دیگر به اوج خود رسیده است و مردم برای تامین این فرآورده با مشكل جدی مواجه هستند.

مسوول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان نیز از افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار مصرف استان خبر داد.

‘ایرج دریكوندی’ افزود: در حال حاضر هر كیلوگرم گوشت مرغ در بازار مصرف لرستان 46 هزار ریال است كه نسبت به گذشته افزایش قیمت را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینكه در روزهای پایانی سال گذشته قیمت هر كیلوگرم گوشت مرغ تنها 40 هزار ریال بود، افزود: مردم باید در صورت مشاهده افزایش قیمت این فرآورده گوشتی بالاتر از قیمت مصوب سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان مراتب را با این سازمان اطلاع دهند تا با متخلفان برخورد شود.

وی تصریح كرد: بازرسان سازمان نیز به صورت شبانه روزی مشغول گشت زنی در سطح شهرهای استان هستند تا با مشاهده هرگونه تخلف مبنی بر گرانفروشی و افزایش قیمت خودسرانه نسبت به برخورد با متخلفان اقدام كنند.

دریكوندی افزود: مردم می تواند نظارت، پیشنهادات، انتقادات و شكایات خود را به شماره تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان اطلاع دهند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط