سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۹:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۲در ۲:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 478 بازدید کد خبر:12833 چاپ خبر

حکم رهبر انقلاب برای محمود احمدی‌نژاد/ جهانگیری معاون اول روحانی شد

0

    حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، محمود احمدی‌نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم به این شرح است: «بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد دامت تأییداته با توجه به تلاش با ارزش […]

انتصاب4

 

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، محمود احمدی‌نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد دامت تأییداته

با توجه به تلاش با ارزش هشت ساله جنابعالی در مسئولیت خطیر ریاست جمهوری اسلامی ایران و تجارب فراوانی که در این مورد اندوخته‌اید، شما را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب می‌نمایم.

توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

سیّدعلی خامنه‌ای

13 مردادماه 1392»

به گزارش فرارو، لازم به ذکر است که هشت سال پیش پس از پایان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی مقام معظم رهبری برای ایشان حکم عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر نکردند. بعدها گفته شد که رهبر انقلاب عضویت در مجمع را به آقای خاتمی پیشنهاد داده است اما وی این پیشنهاد را نپذیرفته است.

به گزارش لکنا، امروز همچنین حسن روحانی اسحاق جهانگیری را به عنوان معاون اول خود منصوب نمود. جهانگیری وزیر صنایع و معادن دولت خاتمی بوده است.

 

 

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط