سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۱:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 137 بازدید کد خبر:1283 چاپ خبر

بیش از 400 هزار لرستانی تحت پوشش طرح پزشك خانواده قرار می گیرند

0

خرم آباد – رییس دانشگاه علوم پزشكی لرستان افزود: در مرحله اول اجرای طرح پزشك خانواده شهری 404 هزار و 700 نفر از مردم استان تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، دكتر ‘اردشیر شیخ آزادی’ در نشست ستاد اجرایی برنامه پزشك خانواده شهری لرستان افزود: این طرح در راستای تحقق عدالت در سلامت و با هدف تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب برابر دستور ابلاغی مقام معظم رهبری بزودی در تمام شهرهای استان لرستان اجرا می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح پزشك خانواده در آغاز سال 91 در شهرهای استان لرستان، اظهار داشت: براساس مطالعات انجام شده، برنامه پزشك خانواده شهری در مرحله اول و به صورت پایلوت در دو شهر خرم آباد و الشتر آغاز خواهد شد و سپس طی برنامه زمانبندی شده در سایر شهرهای استان نیز اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به تشكیل كمیته های پنجگانه ستاد اجرایی برنامه پزشك خانواده از فعالیت كمیته فرهنگی و تبلیغات برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مناسب برای اجرای برنامه، سرشماری و بلوك بندی جمعیتی شهرهای خرم آباد و الشتر خبر داد و از سازمان های بیمه گر و دیگر اعضا درخواست كرد تمام توان خود را در اجرای دقیق و مناسب این برنامه برای دست یابی به اهداف برنامه و موفقیت آن بكار گیرند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط