سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۳:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۲در ۱۲:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 263 بازدید کد خبر:12751 چاپ خبر

نمک سنج، میزان نمک غذا را اندازه گیری می‌کند!!

0

  در دنیای امروزی تقریبا همه می‌دانند که نمک برای سلامت انسان مضرر است و علم پزشکی نیز ثابت نموده که مقدار زیاد آن بستر مناسب برای شکل گیری امراض مختلف را فراهم می‌کند. اما نمک تقریبا در تمام غذاها وجود دارد و از طرفی نمی‌دانیم مثلا در سوپی که قصد میل کردن آن را […]

1cad7a9d4164fa1e14c958ff4992ab81_XL

 

در دنیای امروزی تقریبا همه می‌دانند که نمک برای سلامت انسان مضرر است و علم پزشکی نیز ثابت نموده که مقدار زیاد آن بستر مناسب برای شکل گیری امراض مختلف را فراهم می‌کند. اما نمک تقریبا در تمام غذاها وجود دارد و از طرفی نمی‌دانیم مثلا در سوپی که قصد میل کردن آن را داریم چقدر کلرید سدیم وجود دارد. اینجاست که گجت جدید نمک سنج به کار می‌آید .

نمک غذا چقدر باید باشد؟ سطح نمک غذا به چقدر برسد برای سلامتی مضرر است؟ ابزار جدیدی به نام Handy Salt Meter پاسخ می‌دهد.                                                                                                        نمک سنج ابزاری است که میزان سطح نمک غذا را اندازه گیری کرده و به اطلاع شما می‌رساند. این گجت تنها برروی غذاهای مایع که دمای بین 140 تا 175 درجه فارنهایت دارند کار می‌کند. هر چه نمک پایین‌تر باشد بهتر است. این ابزار کوچک و قابل حمل بوده و همواره می‌توان آن را همراه خود داشت و قبل از میل کردن غذا توسط آن میزان نمک را اندازه گرفت. این ابزار دارای چراغ LED است که بین 0.3 تا 2 درصد را نشان می‌دهد.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط