سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۲۸
۲۰ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 252 بازدید کد خبر:1263 چاپ خبر

برگزاری کارگاه آموزشی برای والدین دارای کودک اتیسم در اردیبهشت ماه

0

بنیاد خیریه کودکان اُتیسم همزمان با روزجهانی اُتیسم در نظر دارد کارگاه یک روزه‌ای را برای اولیاء کودکان طیف اُتیسم برگزار کند.

ناصر زجاجی رئیس بنیاد خیریه کودکان اُتیسم ضمن اعلام این خبر به همشهری آنلاین گفت: این کارگاه روز جمعه اول اردیهشت ماه و از ساعت 9 صبح تا 19 عصر و با همکاری و مشارکت انستیتو روانپزشکی دانشگاه تهران و به صورت رایگان برای شرکت کنندگان برگزار می شود.

به گفته رئیس بنیاد اُتیسم ،اولیاء کودکان اُتیسم که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه یک روزه هستند می‌توانندبرای ثبت‌نام و حضور در کارگاه آموزشی یادشده در ساعات 10 تا 12 صبح و 14 تا 18 عصر روزهای غیر تعطیل تا قبل از 27 فروردین با تلفن‌های زیر تماس بگیرند.

88923232 و 88935020 و 09122951815 و 09124246598

بر اساس این گزارش بنیاد خیریه کودکان اُتیسم بیش از یک سال است که به شکل منظم و جدی فعال است و به خانواده‌های کودکان اُتیسم و فرزندان اُتیستیک آنان خدمات رایگان در شاخه‌های مختلف مشاوره و روانپزشکی و پزشکی ارائه می‌کند.

320 مراجعه ماهانه به بنیاد خیریه کودکان اُتیسم

برگزاری تورهای یک روزه تفریحی برای خانواده‌ها و فرزندان اُتیسم از جمله برنامه‌های منظم و مستمر این بنیاد است که آخرین آن‌ تور یک روزه برای کودکان اُتیسم در ماه اسفند در مرکز تفریحی و شهر بازی تیراژه بود که کودکان و خانواده‌های آنها به صورت رایگان به مدت 5 ساعت از امکانات بازی و تفریحی این مجموعه استفاده کردند.

نقل از همشهری آنلاین

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط