سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۸:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۲در ۱۲:۰۳ ب.ظ تعداد بازدید: 378 بازدید کد خبر:12628 چاپ خبر

لیست نهایی کابینه یازدهم روز یک‌شنبه به مجلس تقدیم می‌شود/ دوست دارم مشاور روحانی باشم

0

      ترکان درباره اظهارنظر خود مبنی بر مشخص شدن چند وزیر در کابینه حجت‌الاسلام روحانی گفت: من هم مانند شما شنیده‌هایم را گفته‌ام و تصمیم نهایی با روحانی است. به گزارش لکنا، اکبر ترکان مشاور حجت‌الاسلام حسن روحانی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره اینکه گفته می‌شود لیست کابینه روز تحلیف ارائه نخواهد شد، […]

IMAGE635108775016310068

 

 

 

ترکان درباره اظهارنظر خود مبنی بر مشخص شدن چند وزیر در کابینه حجت‌الاسلام روحانی گفت: من هم مانند شما شنیده‌هایم را گفته‌ام و تصمیم نهایی با روحانی است.

به گزارش لکنا، اکبر ترکان مشاور حجت‌الاسلام حسن روحانی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره اینکه گفته می‌شود لیست کابینه روز تحلیف ارائه نخواهد شد، اظهار داشت: اعضای کابینه را آقای دکتر روحانی مشخص کرده‌اند و بنا دارند که این لیست را در روز یک‌شنبه به رئیس محترم مجلس تقدیم کنند.

وی با بیان اینکه انتخاب اعضای کابینه براساس کارهای کارشناسی و شایسته ‌سالاری صورت گرفته، در پاسخ به این سؤال “آیا شما نیز به‌عنوان وزیر در دولت یازدهم حضور خواهید داشت یا خیر؟” گفت: تصمیم دراین‌باره در اختیار ئیس‌جمهور محترم خواهد بود اما به‌شخصه دوست دارم به‌عنوان مشاور در کنار دکتر روحانی حضور داشته باشم.

مشاور روحانی در پاسخ به این سؤال “افرادی که شما در رسانه‌ها به‌عنوان وزیر نفت و اقتصاد نام برده‌اید، آیا قطعی است یا خیر؟” گفت: من هم شنیده‌های خود را گفتم مانند شما که شنیده‌های‌تان را منتشر می‌‌کنید اما به‌هرحال تصمیم نهایی با روحانی است.

 

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط