سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۷:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۰ فروردین ۱۳۹۱در ۹:۲۳ ق.ظ تعداد بازدید: 126 بازدید کد خبر:1234 چاپ خبر

ایران اسلامی امروز در ردیف كشورهای برتر صاحب فناوری های صلح آمیز هسته ای قرار دارد

0

فرماندار سلسله گفت: امروز ایران اسلامی در حوزه فناوری های صلح‌آمیز هسته‌ای به اوج پیشرفت و افتخار رسیده و در ردیف كشورهای برتر و صاحب این قدرت در جهان قرار گرفته است.

‘صیدباقر باقرزاده ‘ روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا با گرامیداشت 20 فروردین ماه به عنوان روز ملی فناوری هسته ای، هدف ازبرگزاری روز ملی فناوری هسته ای را تاكید جمهوری اسلامی ایران بر حق برخورداری از فناوری هسته ای صلح آمیز در زمینه چرخه سوخت اتمی برای همه ملت ها عنوان كرد.

وی افزود : این روز، روز افتخار و سربلندی ملت ایران است و باید همگان این روز بزرگ را گرامی بدارند و تلاش و ایثار شهدای هسته ای را كه افتخار بزرگی را برای مردم ایران به ارمغان آوردند و در این راه جان خود را تقدیم كردند، به خوبی ارج بگذارند.

باقرزاده خاطر نشان كرد : دستاوردهای بزرگ و موثر كشورمان در زمینه های مختلف صنعتی، كشاورزی و پزشكی، نشان دهنده اراده مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای سربلندی ، پیشرفت و آبادانی كشور است.

به گفته این مسئول، دولت‌های غربی در روند دستیابی ایران اسلامی به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای سنگ‌ اندازی‌ و شیطنت‌ های زیادی كرده اند اما در نهایت برغم این توطئه ها، ایران اسلامی با استفاده از توان متخصصان داخلی به این موفقیت دست پیدا كرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط