سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۴:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۰ فروردین ۱۳۹۱در ۹:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 190 بازدید کد خبر:1230 چاپ خبر

استاندار لرستان: گسترش زیر ساخت های فرهنگی استان از اولویت های اجرایی سال جدید است

0

خرم آباد- استاندار لرستان با تاكید بر ضرورت فراهم كردن زیر ساخت های فرهنگی در استان گفت: در این راستا گسترش زیر ساخت های فرهنگی یكی از برنامه های مهم و محوری كاری استان است كه تهیه و تدوین شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا حبیب اله دهمرده روز یكشنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ساختمان مجتمع قرآنی استان لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گسترش زیر ساخت های فرهنگی در استان لرستان از جمله برنامه هایی است كه به صورت عالمانه و با جدیت پیگیری می شود.

وی توسعه زیر ساخت های فرهنگی در استان لرستان را مصداق بارز فعالیت های شاخص فرهنگی عنوان كرد و افزود : تمركز دستگاههای فرهنگی در فضاهای فیزیكی مشترك و مجاور ، نقش مهمی در تعامل و پویایی فعالیت های فرهنگی در استان داشته كه با این محور یك ساختمان برای استقرار و فعالیت چهار دستگاه فرهنگی طراحی شده است.

استاندار لرستان همچنین از تقبل هزینه احداث ساختمان مجتمع قرآنی لرستان شامل شورای عالی قرآن، ستاد اقامه نماز، بنیاد مهدویت و ستاد عتبات عالیات استان از سوی استانداری خبر داد و گفت: استانداری لرستان هزینه احداث این مجتمع را كه در شش طبقه ساخته می شود، تقبل كرده است.

به گزارش ایرنا، كلنگ آغاز عملیات اجرایی ساختمان مجتمع عالی قرآنی لرستان در زمینی به مساحت 300 مترمربع در شهر خرم آباد به زمین زده شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط