سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۴:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۵۳ ب.ظ تعداد بازدید: 121 بازدید کد خبر:1202 چاپ خبر

محل مذاکرات هسته ای ایران با 5+1 تعیین گردید

0

25 فروردین دور بعدی مذاکرات هسته ای برگزار می شود و با توجه به مذاکرات تلفنی احمد داووداوغلو وزیر امور خارجه ترکیه و دکتر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران که دیشب انجام شد، محل مذاکرات ایران و گروه 5+1 در شهر استانبول ترکیه خواهد بود

بولتن نیوز: به دنبال رایزنی و مذاکرات مقامات ترکیه که میزبان مذاکرات ایران و گروه 5+1 برای دور بعدی مذاکرات هسته ای بوده اند، شهر استانبول به عنوان محل مذاکرات در 25 فروردین 91 انتخاب شد.

به گزارش خبرنگاربولتن نیوز از استانبول، با توجه به مذاکرات تلفنی احمد داووداوغلو وزیر امور خارجه ترکیه و دکتر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران که دیشب انجام شد، محل مذاکرات ایران و گروه 5+1 در شهر استانبول ترکیه خواهد بود که در تاریخ 25 فروردین ماه 1391 میزبان ایران و نمایندگان کشورهای 5+1 خواهد بود.

همچنین طی مذاکرات تلفنی آقای علی باقری معاون دبیر شورای امنیت ملی ایران و آقای “اشمیت” معاون خانم کاترین اشتون رئیس شورای سیاستگذاری اتحادیه اروپایی، مذاکرات در شهراستانبول ترکیه انجام می گیرد.

براساس این گزارش، دور بعدی مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 احتمالا در ماه آگوست سال میلادی 2012 خواهد بود که پس از برگزاری مسابقات المپیک لندن برگزار می شود. برخی کارشناسان برای مذاکرات بعدی پس از المپیک لندن، گفته اند که به احتمال زیاد، بغداد گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب محل مذاکرات خواهد بود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط