سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۱در ۱۲:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 171 بازدید کد خبر:1179 چاپ خبر

چند خبر كوتاه از شهرستان دلفان

0

امام جمعه نورآباد با اشاره به نقش آموزش در سلامت جامعه، گفت: مسئولان بهداشت و درمان باید برای پیشبرد اهداف بهداشتی و درمانی كلاس های آموزشی سلامت را گسترش دهند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور روز شنبه در دیدار مدیر و كاركنان شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان گفت: برگزاری كلاس ها و دوره های آموزشی در مدارس ، مساجد و مراكز آموزش عالی موجب آشنایی بیشتر مردم با مقوله بهداشت و سلامت می شود.

وی با اشاره به اینكه شهرستان دلفان بیش از440 روستا دارد اظهار داشت : این شهرستان یكی از مناطق وسیعی است كه پراكندگی روستاهای آن خدمت رسانی را مشكل كرده و مسئولین شبكه بهداشت و درمان باید طوری برنامه ریزی كنند كه تمامی روستائیان بتوانند از خدمات بهداشتی ، درمانی بهره مند شوند.

مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان در این دیدار گفت: در شهرستان دلفان 14 مركز بهداشتی درمانی، سه پایگاه بهداشت شهری و 76 خانه بهداشت به مردم این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می كنند .ك/2

*حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور از بیماران بستری شده در بیمارستان شهرستان همزمان با هفته سلامت عیادت كرد.

وی، همچنین با اهدا گل از زحمات و تلاش های شبانه روزی كاركنان بیمارستان سینا قدر دانی كرد.

امام جمعه نورآباد در این دیدارها با اشاره به اهمیت بهداشت در اسلام اظهار داشت : دین مبین اسلام بر بهداشت و سلامت افراد تاكیدات فراوانی دارد كه با عمل به آن می توان به سلامتی جسم و روان دست یافت .

* در گرامیداشت هفته سلامت پرسنل و كادر وظیفه ناحیه مقاومت شهرستان دلفان به صورت رایگان ویزیت شدند .

به گزارش روز شنبه ایرنا پزشكان در این روز اقدام به ویزیت بیماران ، غربالگیری ، فشارخون و اقدامات بهداشتی و درمانی نمودند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط