سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۹:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۱در ۱۱:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 347 بازدید کد خبر:1172 چاپ خبر

استاندارلرستان از رونداجرای پروژه راه آهن خرم آباد وبروجردبازدید كرد

0

بروجرد – استاندار لرستان در بازدید از پروژه راه آهن خرم آباد و بروجرد ، روند پیشرفت كار را در مقایسه با پروژه های مشابه كشور، مثبت و قابل قبول ارزیابی كرد

به گزارش ایرنا، دكتر ‘حبیب اله دهمرده’ در بازدید از این پروژه هاگفت: این پروژه شامل دو راه آهن منطبق بر هم درود -خرم آباد – اندیمشك و راه آهن درود- بروجرد – (ملایر) و آزاد راه خرم آباد – اراك است كه نقطه آغازین عملیات اجرایی آن با حضور رییس جمهور، شروع شد.

وی گفت:در روند اجرای این پروژه در حال حاضر ما منتظر آماده سازی دو كیلومتر از روند پروژه بودیم كه خوشبختانه 10 كیلومتر تحویل ما داده شده است كه از این نظر روند پیشرفت كار در مقایسه با پروژه های مشابه كشور كه قانونی شده اند و هنوز شروع به كار نكرده اند ، قابل قبول و تحسین برانگیز است.

دهمرده با اشاره به اینكه مشكلات قانونی این پروژه رفع شده است گفت: این پروژه كه عملیات اجرایی آن توسط رییس جمهور آغاز شد در بودجه سال 91 شناسنامه دار و متولد می شود.

استاندار لرستان همچنین با اشاره به اینكه هم اكنون حدود 30 دستگاه ماشین راهسازی دراین پروژه مشغول به فعالیت هستند گفت: در حال حاضر بیش از 150 نفر در این طرح مشغول به فعالیت هستند.

وی ادامه داد: چنانچه منتظر بمانیم تا روند كار و پروژه از همان ابتدا از صفر تا 100 آن تامین شود و بعد شروع به كار كنیم چندین سال دیگر طول خواهد كشید هنر این است كه همانند همین روند كار را آغاز كنیم و با سرعت قابل قبولی ادامه پیدا كند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به نظر من ساخت راه آهن دورود – خرم آباد – اندیمشک و دورود – بروجرد غیر منطقی است.
  چون :
  دورود به اندیمشک راه آهن دارد.
  این دو پروژه طولانی و هزینه بردار است.

  به نظر من خط راه اهن باید از مسیر اراک – شازند به سمت بروجرد – خرم آباد – کوهدشت – ایلام کشیده شود تاهم مسیر تهران – مهران تکمیل شود و هم محرومیت از این مناطق از بین برود
  علاوه بر اینها ، غرب کشور به تهران و مشهد نزدیکتر می شوند و همچنین جابجایی مسافر و کالا به کربلا راحت تر صورت می گیرد.

  [پاسخ]

  امیر آزادبخت در :

  واقعا عالیه
  اتصال کوهدشت و ایلام به راه آهن سراسری

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط