سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۳۵:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۹ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۴۵ ق.ظ تعداد بازدید: 672 بازدید کد خبر:1148 چاپ خبر

جشنواره منطقه ‌ای سینمای جوانان ایران در خرم‌ آباد برگزار می‌ شود

0

خرم آباد – رییس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم ‌آباد گفت: دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوانان ایران از 12 تا 14 اردیبهشت ماه سال جاری در این شهر برگزار می‌ شود.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، ‘محمدرضا گوهری’ افزود: در مجموع تعداد 273 فیلم در قالب داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی و همچنین 186 فیلمنامه در دو بخش آزاد و ویژه به دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای سینمای جوانان ایران رسیده كه با حضور داوران، كار انتخاب و داوری آن آغاز شده است.

وی اظهار داشت: داوران بخش فیلم این جشنواره ‘مسعود اطیابی، حسن نجاریان و مانی میرصادقی’ هستند و داوری بخش فیلمنامه بر عهده ‘مهدی فیوضی، منوچهر اكبرلو و شاهد سلطانی آزاد’ است.

وی تصریح كرد: در بخش عكس 573 تك عكس و 121 مجموعه عكس از شركت كنندگان دریافت شده است.

گوهری اضافه كرد: در این بخش هنوز داوران انتخاب نشده ‌اند و متعاقبا اسامی آنها اعلام می ‌شود كه به طور قطع این افراد از میان داوران سرشناس كشور در زمینه عكاسی خواهند بود.

وی گفت: دوازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوانان ایران با حضور هفت استان خوزستان، ایلام، همدان، مركزی، كردستان، كرمانشاه و لرستان در اردیبهشت ماه سال جاری در سه بخش فیلم كوتاه، فیلمنامه و عكس در خرم‌آباد برگزار می‌ شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط