سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۴:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۳۹ ق.ظ تعداد بازدید: 248 بازدید کد خبر:1144 چاپ خبر

مهمترین ابزار دشمن در جنگ نرم استفاده از فضای مجازی است

0

امام جمعه نورآباد گفت : یكی از مهمترین ابزارهای دشمن در جنگ نرم استفاده از فضای مجازی است كه با راه اندازی هزاران سایت فارسی بصورت شبانه روزی علیه انقلاب اسلامی فعالیت می نمایند.

حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : قرآن كریم ما را به آماده باش وداشتن جدیدترین ابزارهای روز برای دفاع از اسلام با توجه به آیه (وعدوا لهم مااستطعتم من قوه) برای مقابله با دشمنان اسلام آنچه در توان دارید بكار گیریم .

وی افزود : قرآن كریم یكی از امتیازات مسلمانان است كه با بهره گیری از آیات نورانی آن و اشاعه فرهنگ قرآنی در فضای مجازی می توان به مقابله با دشمنان پرداخت .

امام جمعه نورآباد ائمه اطهار و امامان را یكی دیگر از امتیازات مسلمانان بخصوص شیعیان دانست و اظهار داشت : امامان شیعه آنچنان پاك ونورانی هستند كه نخبگان دنیا از هر دین ومسلكی به سرعت جذب این حجت های الهی می شوند و باید از فضای مجازی در معرفی اهل بیت (ع) نهایت استفاده را انجام دهیم.

وی ادامه داد : استفاده از فرهنگ شهید وشهادت طلبی نیز از دیگر راهكارهای مقابله با جنگ نرم دشمنان است چون شهید دارای یك جاذبه معنوی برای دلهای سالم ودلهای، بدنبال حقیقت است.

حجت الاسلام صرفی پور خاطر نشان كرد : .ما باید چهره شهدایمان از صدراسلام تاكنون مخصوصا دانشمندان شهیدمان در انرژی هسته ای به دنیا وجهانیان بشناسانیم.واین خود مقابله بسیار خوبی با تهاجم فرهنگی است.

وی در ادامه افزود : یكی دیگر از امتیازات مسلمانان ، روحانیت و علمای بزرگوار است كه باید چهره امام امت ، مقام معظم رهبری و علمای مبارز را به جهانیان معرفی كنیم .

امام جمعه نورآباد با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تشكیل شورای عالی فضای مجازی اظهار امیدواری كرد این شورا بتواند قدمهای بلندی در اجرای شرح وظایف خود و رفع دغدغه های ولی فقیه بردارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط