سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۹:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۱در ۹:۲۳ ق.ظ تعداد بازدید: 192 بازدید کد خبر:1083 چاپ خبر

دستیابی به توسعه متوازن و همه جانبه استان لرستان محور فعالیت های اجرایی سال 91 است

0

خرم آباد- استاندار لرستان گفت: دستیابی به توسعه متوازن و همه جانبه استان لرستان در سال جدید به عنوان محور فعالیت های اجرایی و عمرانی، هدفگذاری شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حبیب الله دهمرده پنجشنبه شب در نخستین جلسه شورای اداری استان لرستان در سال 91 با تاكید بر همكاری و تعامل همه دستگاههای اجرایی در راستای تحقق توسعه متوازن استان، افزود: لرستان در زمینه های مختلف دارای ظرفیت های گسترده ای است كه با برنامه ریزی می توان از این ظرفیت ها در راستای توسعه استان بهره گرفت.

وی با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته در سطح استان خاطر نشان كرد: اقدامات و سرمایه گذاری صورت گرفته در سطح استان لرستان طی سال گذشته در برخی شاخص ها با مجموع فعالیت های تاریخ این استان از نظر میزان سرمایه گذاری برابری می كند.

استاندار لرستان تاكید كرد : در سال 1390 با اقداماتی جهاد گونه ، گام های اساسی در راستای توسعه استان برداشته شد كه این اقدامات حاصل همدلی ، تعامل و نیز انجام ساعت ها كار علمی و كارشناسی است.

دهمرده عملیاتی شدن طرح های بزرگ راه آهن ، آزاد راه ، سد و نیز صنایع كوچك و بزرگ در سطح استان لرستان را حاصل توجه ویژه دولت خدمتگزار به لرستان دانست و گفت: با تداوم این طرح ها به ویژه در زمینه زیر ساخت ها در سال جدید فاصله لرستان با استانهای توسعه یافته كشور كمتر خواهد شد.

وی همچنین از افزایش اعتبارات سال 1391 استان لرستان در ردیف های مختلف خبر داد و گفت: خبرهای خوب و امیدوار

كننده ای در این رابطه برای استان لرستان درراه است كه بعد از تصویب بودجه در مجلس شورای اسلامی از طریق جراید به اطلاع مردم رسانده می شود.

استاندار لرستان در این جلسه همچنین از عملكرد ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی به خاطر فراهم كردن امكانات لازم برای میهمانان نوروزی در سطح استان قدردانی كرد و گفت: برغم افزایش مسافران ورودی به لرستان در نوروز امسال، خدمات ارائه شده به آنان از نظر كمی و كیفی رشد چشمگیری داشت.

وی همچنین از ستاد تسهیلات سفر استان لرستان خواست با رفع نواقص و كمبودها ، لرستان را برای پذیرش مسافران در جریان سفرهای تابستانی آماده كنند.

دهمرده در ادامه خواستار نظارت مستمر مدیران دستگاههای اجرایی بر روند اجرای طرح ها و پروژه ها شد و گفت : مدیران ستادی و مدیران كل موظف اند شخصا برروند اجرای طرح ها نظارت داشته و با بازدیدهای مستمر و میدانی از طرح های عمرانی، مشكلات و موانع اجرایی را برطرف نمایند.

وی تاكید كرد : یكی از شاخص های مهم ارزشیابی عملكرد مدیران دستگاههای اجرایی در سال 1391 بازدید مستمر و سرزده از روند اجرای طرح ها و پروژه ها و نظارت بر روند اجرای آنهاست و مدیران از این طریق شناسنامه میدانی پروژه ها را تهیه می كنند.

استاندار لرستان در خاتمه به برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان لرستان با حضور حداكثری و حماسی مردم این استان اشاره كرد و گفت : پرونده انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان بسته نشده و لرستان برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس آماده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط