سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۹:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۱در ۸:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 169 بازدید کد خبر:1003 چاپ خبر

10هنرجوی دلفانی به مرحله كشوری مسابقات علمی هنرستانهاراه یافتند

0

دلفان -مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان از راهیابی 10 هنرجوی این شهرستان به مسابقات علمی ، عملی و علمی، كاربردی كشور خبر داد .


‘بهمن نریمانی ‘ روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این تعداد هنرجو توانسته اند به رتبه های برتر استانی دست یابند و در مسابقات كشوری علمی ، عملی هنرستان های كشور و علمی ، كاربردی دبیرستان های كشور شركت خواهند كرد .

وی ، افزود : در مرحله استانی در بخش مسابقات هنرستانی زهرا مومنی شیخی، فهیمه نوری و احسان دوستی در رشته نقشه كشی معماری و علی حیدریان و مصطفی حسینی در رشته ساختمان، منصوره عباسی در رشته حسابداری بازرگانی و میلاد حسنوند در رشته الكترونیك در مرحله استانی موفق به كسب رتبه های برتر شدند .

به گفته ‘نریمانی ‘ همچنین در مسابقات علمی ، كاربردی دبیرستان های كار و دانش مریم نوری ، مرضیه جمشیدیان در رشته خیاطی دوخت های تزئینی و زهرا عزیزیان در رشته امور خانواده رتبه های برتر استانی را به دست آوردند .

این مسئول همچنین از موفقیت دانش آموزان این شهرستان در جشنواره خوارزمی خبر داد و اظهار داشت : رتبه استانی این شهرستان در این جشنواره از 7 به سوم ارتقاء یافت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط